Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A halál hasonló "érzés"...

A halál hasonló "érzés" lehet,mint mielőtt nem születtünk meg?

Figyelt kérdés

Ha valaki meghal ugyan az van,mint mielőtt megszúletett?

Nem tudom miért érdekel ez engem ennyire,de szeretek ilyen dolgokkal foglalkozni. Mindig is érdekelt az emberi test,orvos tudomány. 27 éves nő vagyok.


2023. nov. 13. 22:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#10 Én a természetes halálra gondoltam (#8 vagyok), és nem véletlenül írtam azt, amit írtam. Akik eljutnak odáig, ők már hallucinációk közepette töltik az utolsó óráikat. Akik pedig hirtelen halnak meg, ők nyilván nem, max perceket. És mivel a halállal megszűnik létezni a személyiség(ego) is, így képtelenség bármit is biztosan állítani az azután következő dolgokról. Ez vallás/hit kérdése, nem pedig empirikus tény. Mellékesen hozzátenném, hogy jópár év meditáció és gyakorlás után (vagy esetleg bizonyos szerek használatával) el lehet érni a személyiség megszűnését, halálát, és meg lehet tapasztalni az azon túli dolgokat.
2023. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!