Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen messze lehetnek ezek a...

Milyen messze lehetnek ezek a hegycsúcsok, hogy innét látni a havas hegycsúcsokat? Sopron és Kőszeg között, Kőszeghez közelebb?

Figyelt kérdés

[link]



Nyilván Ausztria de milyen messze lehet kb?


[link]


[link]


[link]



jan. 28. 08:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 60 km (Schneeberg)
jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 TappancsMancs ***** válasza:
13%
Szerintem azok felhők a hegyek mögött.
jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2. A képek ebből a szempontból semmire sem jók, de a Scheeberg van közel, és sok helyről igen jól látható.
jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Na - úgy látom, hogy visszatért a "mondd meg a no-name utcából fényképezett horizonton alig látható domb nevét" gyakoris provokátor!

😱

jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4 nem tudom miről beszélsz, nekem ez az első ilyen kérdésem.

Igen csak az lehet kedves #1 köszi

[link]

jan. 28. 12:34
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
4: tedd hozzá, hogy a képen lévő kb. 15 egyforma nagyjából 4 pixel méretű homályos folt közül találd ki, hogy melyikre gondolt a kérdező... És ha nem sikerül akkor te vagy a hülye.
jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyik képen bemyilaztam, a másik képen meg ránagyítottam. Szerintem egyértelmű....
jan. 28. 13:01
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

4. és 6. Lehet szidni a kérdezőt. Kényelmes, de felesleges. A képek valóban semmire nem jók.

De szabad gondolkodni! Bizony!

Olyan sok hely van Sopron közelében, amelyik hosszú időn át havas?

Egy van csak.

A város egy hegy lábánál terül el.

Ha semmit nem mutatna a kérdező, akkor is lehet rá felelni.

Vagy én vagyok őstehetség? Nekem másodpercnyi gonfot sem jelentett.

jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelmű, hogy te vagy az a múltkori provokátor - hisz ő is ugyanolyan piros vonallal jelölgette rögeszméje tárgyát!
jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ha gondolod, egy rövid időre kitehetem a nevemet és akkor gyorsan összehasonlítód azokkal a kérdésekkel, amik neked gyanúsak!

Egyébként út közben fotóztam, szólj a söfőrnek, hogy álljon meg! Sőt, menjen olyan helyre, ahol se fa, se más nem takarja ki és jobb fotót lehet csinálni.

jan. 28. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!