Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az oltásellenesek mivel...

Az oltásellenesek mivel magyarázzák ezt?

Figyelt kérdés

Az mRNS oltással kapcsolatosan. Ugye pl a vektoros fajta az nem volt új módszer, eddig is használták.


De az mRNS oltást ellenzők arra hivatkoznak, hogy az idegen mRNSes bejut a testedbe és az génmanipuláció, trnaszhumanizmus.


Meghallgatnám, miért?


Mert idegen örökítőanyag-bejutás a sejtbe egy sima, mezei vírusfertőzés alatt is megtörténik...

BÁRMELYIK virusfertőzés folyamata (anno ezt verték belém mikor iskolás voltam)


1 a vírus (áll fehérjeburokból és a benne lévő örökítőanyagból) megtapad a gazdasejten

2 bejuttatja az örökítőanyagát (!!!) - ami lehet DNS és RNS is

3 a sejt így vírusalkotórészeket (fehérje, nukleinsav) kezd el termelni amik összeszerelődnek és újabb sejteket betegítenek meg

4 a sejt elpusztul


Magyarul bármiylen vírusfertőzésnél sima influenzánál vagy rotavírusnál, kanyarónál mumpsznál stb ugyanez lejátszódik.


Akkor?


Plusz, mivel magyarázzák, hogy van egy csomó ember, aki több mRNS oltást kapott és éli életét, minden rendben van vele? Ők miért élték túl. Aki nem, miért nem?


Fejtse ki valaki!


jan. 31. 14:52
1 2 3 4 5
 1/42 Zcom09 ***** válasza:
92%
Nincs benne logika, nincs mit kifejteni. A "magyarázatuk" vagy teljes kitaláció, áltudományos elmélet, vagy statisztikai adatok manipulálására alapul.
jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Zcom09 ***** válasza:
98%
Ja és kifelejtettem a magánlaborok által végzett, nem peer review-d kutatásokra való mutogatást.
jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
20%

Hát ehhez nem értek.

De sokszor átestem influenzán, és egyszer átestem ezen a covidon is.

Az én tapasztalatom szerint az influenza fertőzések komolyabbak voltak.

A másik megfigyelésem, hogy amikor nagyon akarnak rajtam segíteni, akkor később kiderül, hogy éppen átvernek, de nagyon.

Egy további megfigyelésem, hogy amikor túl sok szakmai kifejezéssel fűszerezik a mondandójukat, és nem törekszenek közérthetőségre, akkor általában egy színlelt tudást próbálnak legyömöszölni a torkomon.

jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
28%
Ez szimplán hülyeség. A kísérleti mRNS vakcinák veszélye nem ebben rejlik. A legrosszabb mellékhatásuk a vérrögösödés, amit a szerencsésebbek észre sem vesznek, a kevésbé szerencséseknél okozhat többek között ideiglenes vagy végleges bénulást (mindkettőről tudok a környezetemben), stroke-ot, infarktust.
jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

#4

És mi miatt okozhat ilyet? Biológiailag ez hogyan zajlik le?

Csak az mRNS-nél van ilyen? Vagy a vektorosnál is?

jan. 31. 16:13
 6/42 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, nem értek hozzá, csak annyit tudok, hogy az mRNS vakcina vérrögösödést okoz.
jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
13%

Nem vagy oltásellenes csaki kitalálta és engedte ninden országban ezt a propagandát a város főterén hagynám pár napig himbálozni hogy mindenki lássa.Hány ártatlan ember halt meg merz bedőlt a propagandának.Külföldön pertársaságok alakultak a károsultak pénzt kapnak az államtól ha maradandó károsodása lett.Itthon a kormány nem meri ezt felvállalni mert rengeteg pénzt kellene kifizetni.2 ismerősöm halt meg oltás másnapján további 4-ről tudok akiknek olyan olyan súlyos érrendszeri és belsőszervi károsodása lett hogy élete végéig napi 3× egy marék gyógyszert kell szedni.

Egy van még akinek a nyirokérrendszer ritka daganata jött elő nem sokkal oltás után.

jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
15%

Én annyit tudok, hogy nem oltottam be magam és nem is volt semmi bajom.

Illetve annyit megtudtam, hogy megszületett a világ első oltása, ami mellékhatásokat nem produkál és mindez 3 hónap alatt.

Egy igazi sikertörténet 😍😍😍

jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
80%

"Illetve annyit megtudtam, hogy megszületett a világ első oltása, ami mellékhatásokat nem produkál és mindez 3 hónap alatt."


Ilyet senki nem mondott, de nem is halnak bele tömegesen, ahogy azt itt egyesek előadják.

jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
11%

"de nem is halnak bele tömegesen, ahogy azt itt egyesek előadják."

Ezt nem lehet így kijelenteni, mert az esetek túlnyomó többségében nem is vizsgálják. Még az olyan egyértelmű esetekben sem, amit a 7-es ír.

jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!