Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Cigaretta leteszed hogy hogy...

Cigaretta leteszed hogy hogy nem ég végig? Inkább elalszik.

Figyelt kérdés
febr. 5. 12:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Régebben, a 2000-es évek elején lehetett kapni Pakli nevű szivarkaként árult (talán pontosabb ha úgy fogalmazok, szivarkának csúfolt) dohányterméket. Úgy nézett ki mint egy cigaretta, volt neki füstszűrője is, de papír helyett dohánylevélbe (vagy inkább valami dohánylevélnek álcázott nem tudom mibe) volt tekerve. Az akkori piros Marlboro 0.8g nikotint tartalmazott, ez a szivarka 1,6-ot. Irtózatosan erős volt, irtózatosan büdös volt, viszont csak feleannyiba került, mint a legolcsóbb Szofi vagy Kossuth, és még mindig 80 ft-tal olcsóbb volt mint a füstszűrő nélküli Munkás.

Na, ez nemhogy akkor kialudt, ha letetted, hanem ha szívtad, akkor is. Konkrétan slukkszívás közben is hajlamos volt kialudni, elkezdted beszívni a slukkot, érezted hogy kezd telni a szád füsttel, aztán mire a végére értél a slukknak, már csak a kojtízű levegőt szívtad be a szivarkán keresztül. Gyakrabban vettem öngyújtót mint szivarkát.

De csak feleannyiba került mint a többi cigi, és ez mindent überelt.

febr. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 - elnézést a beleszólásért - de szerintem ami a nikotinmennyiséget illeti, gramm helyett milligramm a helyes mértékegység!
febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Kötelezően olyan anyagokat tartalmaz a cigi, ami miatt rövid időn belül kialszik, ha nem szívod. Pontosan az eldobott csikkek okozta tüzek megelőzése érdekében.
febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
@12 Jogos lehet, rég szívtam már cigit, vagy 15 éve, elfelejthettem már a mennyiségi egységet :)
febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Van ilyen most is amit 11 ír. Most is ilyen az olcsó pl pall mall szivarka.
febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!