Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha titán implantátum van a...

Feketeruhasember kérdése:

Ha titán implantátum van a térdemben attól még lehetek űrhajós?

Figyelt kérdés
(Tudom hogy ezer más sokkal triviálisabb oka is lehet hogy valaki nem felel meg vagy nem alkalmas, de a kérdés konkrétan csak erre vonatkozik.)
febr. 8. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

hát persze, hogy nem

oda fiam patenten meg kell felelni még azt hiszem tömött fogad se lehet és bírni kell bizonyos igen extrém teszteket is

febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A pattentséggel tisztában voltam. Csak arra voltam kíváncsi hogy már önmagában ez kizáró ok e. De azért egy tömött fog is?
febr. 8. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A nyomásváltozás, gyorsulás és vibráció hatalmas terhet tesz a fogakra (is) és félő, hogy kiesne tőle a tömés vagy legalábbis megsérülne. Senkinek se jó, ha az űrhajós hónapokon át fogfájással kering a bolygó körül.
febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
A tömött fog ma már nem lehet probléma. A térdimplantátum pedig egy olyan kérdés, melyet a szakorvosok és a terheléstesztek döntenek el. Ha nyomásváltozásnál nem fáj be és amúgy nagyon jó egészségnek örvendesz, akkor lehetsz űrhajós implantátummal is.
febr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a helyzet egyszerűbb. Olyan kevés űrhajós hely van, erre olyan sokan jelentkeznek, hogy találnak valakit, akinek nincs implantátuma.
febr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem mondják, hogy pont az implantátum miatt. Van annyi más teszt, amin elvérezhetsz a felvételi folyamat közben. És nem leszel űrhajós...
febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!