Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mégse volt ősrobbanás :hatalma...

Mégse volt ősrobbanás :hatalmas ősi galaxis ellentmond a csillagászat jelenlegi modelljének?

Figyelt kérdés
[link] Mit gondólsz?

febr. 27. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7%

"Ja, csak el is kéne olvasni."

Én nem is a tartalomról beszélek, hanem arról, hogy a blikk miatt nem érdemes utánamenni. Miközben azért a Blikk cikkjéből kiindulva lehet eljutni az eredeti, Nature-be közölt cikkhez. Én eme ostoba fafejség ellen emeltem szót, hogy ha nem hivatásos tűzoltó, akkor nektek hiába kiabálja, hogy tűz van. :D.

márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Épp ezért ne Blikk cikket idézz te sem, hanem keresd meg az eredetit (vagy normális magyart).

Tudod, ezt neked egyszer kell, és nem minden egyes embernek külön, aki olvassa.

márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
5%
#12 gondolom, ezt valakinek írtad, de ajánlatos a címzettet valahogy jelezni. Én nem veszem magamra, mert én nem idézte Blikk cikket. Ha nekem címezted volna, akkor totál értetlenül szemléled, amit írtam. Sebaj, majd felfejlődsz az elsőéves gimis szintre. Talán.
márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tom Benko ***** válasza:
69%

@8: Kötve hiszem. A Blikknek semmi köze a tudományossághoz. A Nature cikkét is sikerült teljesen félreértelmezniük.

A személyeskedés pedig nem vall túl magas intellektusra.

márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!