Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lesz bajunk, mert a fagyálló...

Lesz bajunk, mert a fagyálló folyt a szőnyeg alá akár 1-2 evig? 3 decit kellett utantőlteni, neha lattam vizes a szőnyeg, azt hittem a cipőnktől.

Figyelt kérdés
Kiderult a tömítès ereszt es folyik a vezeto.oldalt a szónyeg alá. Alatta a szivacs vagy mi nagyon at volt azva..kimomdott fagyálló szagot nem erztem a kocsiban,de akkor is ott volt ki tudja miota. Suliba , oviba jarunk. Sokat kirándulunk es a klima miatt ablakok is felhúzva. Karosítottam a csaladom egeszsèget, hogy ez nem tűnt fel?
márc. 12. 09:34
 1/2 anonim válasza:
88%

Hát, semmiképpen nem egészséges a fagyállót belélegezni, de valószínűleg csak nagyon kicsi koncentrációban volt jelen, különben érezted volna.


Most már mindegy, megtörtént, javítsátok meg - amit én nem értek, hogy hogy nem tűnt fel, hogy a víznél nyálkásabb-olajosabb jellegű az a folyadék, ami ezek szerint folyamatosan és sokáig ott volt a lábtérben? Illetve a fagyálló nem is párolog el onnan annyira könnyen.

márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat a vastag szőnyeg alatt volt, nem tapogattam, altalaban úgy jott ki, hogy rossz idő után porszívóztam, azt hittem a cipőről a víz folyt ala. Eleg saras trutyis hekyen lakunk. Remelem hosszu tavon nem lesz baj
márc. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!