Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Öreg" autószerelők hogy...

"Öreg" autószerelők hogy egeszsegègesek? Emlekszem règen szinte mindenki nyalogatta a folyadèkot, hogy fagyálló-e vagy mas. Ami ahogy olvasom nagyon mèrgező.

Figyelt kérdés

Sőt a benzin tartalmaz toloul-t ami megint elèg genya anyag. Szerintem nem vegytiszta kezzel ettek utána, ahogy mostanában is látom. Fiatalok már kesztyűznek, de sok idős viszu tovább a lazaságot. Hogy bírja a szervezetük? Meg eleve az a sok vegyi szag ami bent van.

Fiam szerelőnek tanul, ilyen helyen dolgozik, de úgy fèltem. Ő se az a nagyon vigyázós típus.


febr. 4. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Apám vízhűtőket javít. Sokat dohányzik, napi egyszer mos kezet. Amióta élek, nem láttam még megfázva sem. A fizikai emelgetés inkább kezd kiütközni nála, évtizedek óta a féldisznót is egyedül emelte. Normálisan étkezik, nem piál, minden este citromos tea.
febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az egyéni immunrendszeren is sok múlik. Valakit elsőre elvisz egy enyhébb betegség míg mások sorra küzdik le a halálos betegségeket.

Bár azt kétlem hogy bármelyik szerelő is szürcsölné a fagyállót.

febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megnyalod, nemegyenlő azzal hogy megiszol egy pohárnyit belőle naponta..

Én is nyaltam már meg. kiköptem, kész..

febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Sokkal masszívabbak és szívósabbak mint az ilyen nyámnyila irodakukac paleo-vegán salátazábáló futkározni, kondiba és orvosi vizsgálatokra járó agyhalottak.


Nekem a nagyapám egy igazi proli autószerelő munkásember volt aki ha kellett -20 fokban havazásban is szerelte a szarokat, sose volt beteg, nem jár orvoshoz, cigizett, esténként borozott és 93 évesen halt meg úgy hogy egyszerűen elaludt (nem volt beteg, nem épült le, végig tudatánál volt) de még 80 év felett is cserélt gyertyákat meg biztosítékokat mert ez volt a hobbija és szerette amit csináltt.

febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Amúgy genetika meg az életvitel is számít. De amit a 4-es írt, ott egyértelműen jóval nagyobb százalékban a genetika volt a meghatározó.
febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
#5 ezek a mai túltenyésztett pincsik, akik életben sem maradnak 3 féle gyógyszer szedése nélkül, nyilván nem bírják azt ha dolgoznia kéne az immunrendszerüknek. :)
febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#6 Hát, kinél miben nyilvánul meg a "túltenyésztettség". Úgy látszik, nálad meg az agyad barázdáltsága és az idegrendszered szenvedett komoly kárt. :D Képzeld, nem a vöröshagyma az egyetlen zöldség, amit megeszem, irodában dolgozom, és én sem voltam orvosnál 12 éves korom óta, csak amikor a jogsimat újítom. :D
febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Amit megpendítettél egy olyan sok paraméteres egyenlet, amibe teljesen fölösleges belemenni egy laikusokkal teli, nem szakmai fórumon. De talán még egy szakmaiban sincs értelme.

Én csak annyit tennék hozzá, hogy a fagyállót értelem szerűen nem szokták ilyenkor lenyelni. Egy műhelytől meg nem kell félteni a gyereket, előbb cseszi szét a fülét meg veséjét az irodában a légkondi, mint a vegyszerek gőzei a műhelyben.

febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Jókat írsz 9-es, de nem teljesen. A légkondit egyrészt nem is muszáj magadra nyomatni vagy minden áron nyomatni. Egyébként sok ülésnek a belső szervek látják a kárát meg a gerinc, főleg ha nincs kellőn kompenzálva megfelelő mozgással.
febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!