Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az egyik kérdésre adott...

Az egyik kérdésre adott válaszok között láttam egy - anonim - választ, mely szerint a "nukleáris tél elmélete számtalanszor cáfolva lett". Valaki tud hivatkozni egy rendes cáfolatot?

Figyelt kérdés
Mert, legjobb tudomásom szerint, sem megerősítve, sem cáfolva nem lett eddig ez az elmélet. Szerencsére.

márc. 17. 05:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell cáfolni mivel még csak modellezve volt idáig,aki állította az sem tudja cáfolni.

Nukleáris tél számításból van diszponálva.

Mint a lapos-föld és gömbölyű-föld.

márc. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Mondd azt, hogy fogalmad sincsen a tudományos világ működéséről, anélkül, hogy kimondanád, hogy fogalmad sincsen a tudományos világ működéséről.
márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondom miért mondanám 2-es alany?

Maguk még mindég azt hiszik Kopernikusz a csillagászat Atya?

Mikor Szalkai László esztergomi érsek munkásságát lopta el és adta el mint az övé lenne.

márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem tudom mi a rosszabb ebben a válaszban: a konteó, vagy a totális irreleváció.
márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
84%

#3


“Maguk még mindég azt hiszik Kopernikusz a csillagászat Atya?”


Csak puszta kíváncsiságbók: véletlenül nem te vagy az a tag a kutyás kategóriából aki szerint “a puli minden kutya Atya”?


Pl egy kérdésed:


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__12582240-pul..


De mások kérdéseinél is feltűntél a sületlenségeiddel. Úgy néz ki nem csak a kutyákkal állsz hadilábon :))

márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Vannak követőim!Hála Istennek!

Te vagy az aki rendszeresen a 50-privátból írogatóból akik folyamatosan édesanyámat le kur...k,és ti beszéltek nekem,sületlenségekről.

Igen én vagyok az Atya!

Inkább olvasatok ti 50-ennen!

márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
81%

#6


“Vannak követőim!”


Én ugyan nem követlek, csak ismerős volt a szóhasználat s rákérdeztem.🤷


“Te vagy az aki rendszeresen a 50-privátból írogatóból akik folyamatosan édesanyámat le kur...k,és ti beszéltek nekem,sületlenségekről.”


Hát nagyon nem, soha nem írtam neked privátot. De talán még nyilvános kommentet sem. A nevem mindig kint van, vissza tudod nézni.

Azt meg sokan leírták már miért hülyeség amiket írtál a pulikról (meg úgy néz ki nem állsz meg a kutyáknál), nem az én hibám ha ragaszkodsz a tévképzeteidhez (vagy csak trollkodsz, egyik sem jó…).

márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Már megint itt az "alany"-os alany? Te jó ég...
márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És itt lesz, amig csak valaki is foglalkozik vele.
márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na jó. Inkább a fentieket nem is kommentálom.

Valaki, aki legalább nagyjából képben van?

(Már el sem várom, hogy tudjon helyesen írni, de legalább a kérdést értse...)

márc. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!