Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Igaz, hogy az UV-sugárzás nem...

Igaz, hogy az UV-sugárzás nem is veszélyes, csak el akarják adni a naptejeket?

Figyelt kérdés

Már áprilist írunk, közeleg a jó idő, egyre többet süt a Nap. Gondoltam beszerzek egy jó minőségű fényvédő krémet, utána néztem interneten, milyet ajánlanak.

Azonban webáruházak oldalai alatt, hozzászólásoknál olvastam, hogy ez az egész hazugság, az UV-sugarak messze nem ártanak annyit a bőrnek, mint ahogy azt a tudósok beállítják, egyedüli céljuk a drága naptejek eladása. És ezzel a véleménnyel meglepően sokat találkoztam már!


Lehet igazság ebben, vagy ez csak valami összeesküvés-elmélet?



ápr. 4. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te még nem láttál/halottál olyanról, aki leégett a napon? :D


Én a héten voltam strandon, és láttam. Léteznek!!!

ápr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Nekem nem egy lány ismerősöm van akik eléggé tojnak a dolgokra, már tavaly nyár közepén pigmentfoltosak voltak. Egyikük frufrut is vágatott, hogy takargassa, persze nem csak a homloka foltos.


Józan paraszti ész! Nézz meg pár embert aki sokat van/volt napon vagy szolizott életében és 40 év feletti.

Lehet látni az arcukon, nyakukon és a mellkasukon mi a helyzet.

Úgynevezett sun damage.

ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
72%
Egyébként halkan jegyezném meg, hogy egész évben van UV sugárzás, nem csak áprilistól augusztusig.
ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!