Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van értelme középszerű emberne...

Van értelme középszerű embernek tudományt tanulnia?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok fizikát, és nincsenek rossz jegyeim (3-4-5), érdekel a tananyag, de így is sokkal hülyébb vagyok kb. mindenkinél.

(lehet rossz kategória)



ápr. 10. 15:47
1 2
 11/12 Tom Benko ***** válasza:
100%

Nézd, jegyeim alapján én is középszerű voltam. Ezzel szemben az egész évfolyam hozzám járt a laborjegyzőkönyvekkel meg a különféle feladatokkal. A SCL évfolyamüdvöskének én tanítottam az analízis alapjait. Ennyit jelent az egyetemen az osztályzat.

Nem vagy középszerű, csak kicsi az önbizalmad. Fejleszd.

ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem mindenki Elviszpreszli. Azért a többieknek is lehet helye a világban, pláne, hogy nem is mindenki szerette Elviszperszlit se. EGy ismerősöm a kiskonziba járt a 80-as években. Ott a tanárok szemlélete az volt, hogy csak a legtehetségesebbeket szerették, a többieket agyon alázták. Na, ilyen a rossz tanár. Szerintem tanuld, ami érdekel, ne befolyásoljon, hogy valaki okosabb nálad. Valameddig eljutsz, és az jó. Ha nagyon nem egy, akkor átmész másik szakra, ahol kevesebb fizika is elegendő. Ez egy keresés, találd meg a helyed! :-)
ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!