Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Most, hogy kijött, hogy az...

Most, hogy kijött, hogy az oltások tönkreteszik az immunrendszert és rákot is okoznak, mit üzentek a “konteósoknak”?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 08:36
1 2
 1/18 sadam87 ***** válasza:
99%
Azt, hogy a kérdésben megfogalmazott állítás nem igaz.
ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

2 éve éppen az ellenkezője jött ki:


[link]


Mi változott azóta? Valamit félreértettél.


A gyógyszereknek/oltásoknak eddig is volt mellékhatása, csak szinte senki nem olvassa el a betegtájékoztatót. Pedig tessenek csak utána nézni hogy mit okozhatnak. Azért, mert ezek a mellékhatások léteznek, még nem jelenti azt, hogy mérget venne be az ember. A tudósok tisztában vannak azzal, hogy hány esetből következhet be egy mellékhatás.

A Covid vakcinákat világszinten használták, Nobel-díjat is kiosztottak a Pfizerért, amiből mellesleg én 3 adagot is kaptam.


A konteósoknak azt üzenem, hogy hiteles, tudományos szaklapokból tájékozódjanak.

ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ápr. 14. 09:51
 4/18 A kérdező kommentje:

2


Milyen pozícióból is üzengetsz te a konetósoknak? Ki vagy te?

ápr. 14. 09:51
 5/18 sadam87 ***** válasza:
100%

#1

Köszönöm, hogy alátámasztottad linkkel is az állításomat.(Mondjuk az kedves, hogy beírsz egy linket, amiből nekem kell aztán kimazsoláznom, hogy te mit is akarsz, mert ugye a link nagy része nem erről szól, de mindegy...) Feltételezem, emiatt a két mondat miatt linkelted be:

"Recipients of two or more injections of the mRNA vaccines display a class switch to IgG4 antibodies. Abnormally high levels of IgG4 might cause autoimmune diseases, promote cancer growth, autoimmune myocarditis and other IgG 4-related diseases (IgG4-RD) in susceptible individuals."

1. Tehát az állításoddal szemben a kutatás nem általában az oltásokra vonatkozik, még csak nem is általában a COVID elleni oltásokra, hanem csak és kizárólag az mRNS alapú oltásokra.

2. Hadd segítsek abban, hogy a might feltételezést jelent. A cikk, amire hivatkozva az idézett rész írták ez (amúgy valaki már buzgón linkelgette ide, nem te voltál?):

[link]

Ez a cikk ugye alapvetően arról szól, hogy az mRNS alapú COVID (és más) oltások hatására növekszik az IGG4 antitestek szintje. Közvetlenül egyáltalán nem vizsgálják (illetve nem hivatkoznak közvetlenül olyan cikkre, ami vizsgálta volna) az mRNS oltások és a rák kapcsolatát, pusztán erre alapozza. Szintén alapvetően az emelkedett IGG4 szint alapján feltételezik a cikkben, hogy az immunválasz gyengülését okozná. (Ami egyébként elég messze van az immunrendszer tönkretételétől...)

Tehát semmilyen bizonyítékot nem ad a cikk arra, hogy rákot okoznának az mRNS oltások, vagy tönkre tennék az immunrendszert, pusztán lehetőségként vetik fel (feltételesmódban!), ami további kutatásokat igényel.

Tehát ahogy írtam: a kérésben megfogalmazott állításaid hamisak.

ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 sadam87 ***** válasza:
100%

#4

Ez ugyan nem nekem szólt, de azért nem bírom megállni, hogy ne jegyezzem meg, hogy milyen vicces, hogy miküzben te kérdezted a gyakorikerdesek népétől, hogy mit üzennek a konteósoknak, már a második válasznál elkezdesz pattogni, hogy milyen alapon üzenget a konteósoknak. 🤣

ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5


Ha átfogalmazom a kérdésem így:


“ Most, hogy kijött, hogy az oltások tönkretehetik az immunrendszert és rákot is okozhatnak, mit üzentek a “konteósoknak”?


Így elfogadhatóbb számodra? És esetleg válaszolnál is rá?

ápr. 14. 10:25
 8/18 A kérdező kommentje:

6


“ hogy mit üzennek a konteósoknak, már a második válasznál elkezdesz pattogni, hogy milyen alapon üzenget a konteósoknak. 🤣”


Nyilván furfangos akart lenni és megkerülni az egész kérdést. Egyelőre egyre jobban a “konteósoknak” lejt a pálya, mert egyre több arra utaló kutatás van amelyek bizony rémes mellékhatásokról beszélnek. Tehát nem az van mint 2020-ban, hogy vita nélkül le lehet ültetni a “konteósokat”, hanem már komoly vita van. Érzed a különbséget?

Sok helyen az mRNS oltásokat is betiltották mivel esélyes hosszú távon egészségkárosító, elhalálozást okozó hatásai is lehetnek. Persze a feltételes mód még nem kijelentő mód de ennek ellenére előrelépés 2021-hez képest.

ápr. 14. 10:30
 9/18 sadam87 ***** válasza:
96%

#7

Azt, hogy még mindig nem igaz az állítás, hiszen nem általában az oltásokra vonatkozik a kutatás. Ahogy már le is írtam.

Vagy ezen túl milyen választ is vársz? És pontosan milyen konteósoknak is kéne üzennem? Mert volt itt minden onnantól kezdve, hogy az oltások szuperrákot okoznak, odáig, hogy Bill Gates ülteti be vele a testünkbe a chipjeit.

De azért, hogy ne mondhasd, hogy nem írtam semmi konkrétat: eredendően annak az esélye, hogy az oltások hatásai összeségében inkább károsak, mint hasznosak, pusztán tippelve 50%. Tehát ha valaki mindenféle bizonyíték nélkül kijelentette 3 éve, hogy az oltások károsak, és esetleg sok év kutatás során véletlenül kiderül, hogy a károk jelentősebb, mint a hasznuk (ami egyébként jelenleg nem így van), az szerintem azért nem olyan hű de nagy teljesítmény...


#8

"Egyelőre egyre jobban a “konteósoknak” lejt a pálya, mert egyre több arra utaló kutatás van amelyek bizony rémes mellékhatásokról beszélnek."

Akkor linkelhetnél pár ilyen kutatást, mert én néhány meglehetősen ritka mellékhatás kimutatásán kívül semmi súlyosabbról nem hallottam egyelőre...

"Tehát nem az van mint 2020-ban, hogy vita nélkül le lehet ültetni a “konteósokat”, hanem már komoly vita van. Érzed a különbséget?"

Komoly vita mindig is volt, csak nem a konteósokkal (velük nehéz), hanem a tudományos közösségen belül. Ott elég régóta és elég alaposan vizsgálják az oltások lehetséges káros mellékhatásait...

"Sok helyen az mRNS oltásokat is betiltották mivel esélyes hosszú távon egészségkárosító, elhalálozást okozó hatásai is lehetnek."

Például hol?

ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Kutatások kimutatták, hogy azokat az embereket, akik mRNS alapú vakcinát kaptak, bármikor eltalálhatja egy meteorit.


Kb. annyire fajsúlyos az állításod, mint ennek a kijelentésnek a valószínűsége.

ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!