Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol nézhetek meg élőben egy...

Hol nézhetek meg élőben egy boncolást?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert perverz vagyok, csak mielőtt felvételizek az orvosira, tudni akarom, bírom-e egyáltalán az ilyesmit
2010. nov. 6. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
beírod googlebe hogy autopsy és leszűröd videókra
2010. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk egy kórház bonctermében. Vagy vágóhídon.
2010. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
ja hogy élőben. úgy nem lehet külsősként. :)
2010. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
26%

Majd lesznek tanulmányi látogatások a csoporttal.

De ha nembírod ki ismerkedj vkivel aki jártas benne bevisz téged de mondom nem olcsó 20e ft kb 1 látogatás.

De úgy h a feltárást is látod meg magyarázza a szervek működését.

18/F

2010. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biosz speces voltam gimiben, ofőnk közkívánatra egy boncmester ismerőséhez egy boncolásra bejuttatott az osztályból ~20 embert. Kérdezd meg a biosztanárodat, hátha ő tud hasonlót!
2010. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én bontottam már állatot, az egyáltalán nem megrázó. Neten sok videó van fent emberek boncolásáról, az sem túlzottan. Ennél jobban nehéz odaférni orvoskodás ELŐTT. De ha meghalok, az én testemmel azt csináltok, amit akartok.
2010. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van vmi ismerősöd kórházban, akkor nála lehet puhatolózni. Vagy a biosz tanárodnál.

Az előttünk lévő évfolyam faktosai még elmehettek a kórházba, de nekünk már nem engedték:/


De amúgy meg mindent meg lehet szokni. Ez ne tartson vissza...

2010. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!