Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A sok üléstől a fenék el...

A sok üléstől a fenék el kezd-e laposodni? Vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van rajta zsír, akkor igen, elkezdhet, mert az egy idő után felveszi a formát. Ezért van pl. a szűk csípőnadrágto hordó lányoknak "csípőhájuk", ami egyáltalán nem egy természetes dolog.

Ellenben ha izmos az adott fenék, akkor nem hat rá az ülés :)

2010. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez butaság.

Persze, közvetve lehet, hogy ha sokat ülsz, akkor keveset mozogsz, és akkor az izmaid nyilván kevésbé lesznek feszesek, de nem az üléstől, hanem a kevés mozgástól.

A lányoknak meg a csípőnadrág felett csak akkor van az a hurkájuk, hogyha felveszik a csípőnadrágod, ami "elszorítja" őket csípőben. Ilyen technikával bármikor lehet nyakhájat, csuklóhájat, bokahájat stb. is varázsolni...

(Én egyébként lány vagyok, és ezért nem értettem soha, hogy a többiek miért hordják előszeretettel a csípőnacit. Mindenkinek "hurkát" csinál, kivéve, akinek széles a csípőcsontja _és_ amúgy nagyon sovány).

2010. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!