Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol tudok beszerezni pl....

Lincmajer Zoltán kérdése:

Hol tudok beszerezni pl. :KNO3-at vagy denaturáltszeszt, és hipermangánt?

Figyelt kérdés
Főleg zeket szeretném kísérleti célokból...pl.:a diffúzi látványosabb hipermangánnal [bár erre jó a málnaszörp, de az hő hatására nem fejleszt gázt] meg ilyenek..
2010. dec. 10. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, a gyógyszertárban már nem adnak hipermangánt, "hála" a nagy EU-nak, denaturáltszeszt meg vehetsz festék- vagy háztartásiboltban. A KNO3 beszerezhető gazdaboltból, lehet kapni 2 kilós csomagokban is már, vagy ha elég kevesebb, akkor a gyógyszertárból is lehet venni, persze nehogy a hipermangánnal együtt kérd :-O :D
2010. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Den.szeszt festékboltba, háztartási boltba.

hipermangát gyógyszertárból (ügyeskedéssel, mert vényköteles, tehát orvoson keresztül pl).

KNO3: leginkább szerintem a kémia tanárodtól.

2010. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A két vegyszer van nekem de fehérvári vagyok. Denaturált szesznek háztartási boltban kéne lenni.
2010. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért most összezavartatok de megpróbálom a gyógyszertárban és gazdaboltokban stb... a kémia tanár nem ad... azért ha valaki tud wlmt a hipermangános dologról akk légyszi szoljatok köszííííííííí :D
2010. dec. 11. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hipermangánt nem fogsz kapni a gyógyszertárba csak, ha egy orvossal feliratsz. Tehát menj el a háziorvosodhoz mond meg neki, hogy kísérletezéshez (fertőtleníteni pl) kellene és legyen kedves felírni. Szerintem simán megteszi. KNO3-at lehet hogy kapsz vény nélkül is.
2010. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszíííííííí :) megpróbálom :) köszönömmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :D
2010. dec. 12. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Kálium Nitrát:Műtrágyaként nagyon tisztát 99%-ost lehet ha az nem akkor patikában is van rendelni kell tartósitóként kérd ezt 1kg-osban is láttam.Hobbi célra a kettő között nem láttam különbséget.

KMNO4 Hipermangán: Ismerős patikus kell hozzá, végfelhasználók,vegyszerboltok,gyártóktól érdeklődj sajnos pult alatt megy inkább,de szerintem gyártó kis adagot ad ha aláírsz egy papírt hogy nem droghoz kell.

2011. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kocsy.tvn.hu oldalon mindenféle vegyszert találsz és nem kell engedély hozzá
2013. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!