Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a szén monoxid angolul?

Mi a szén monoxid angolul?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy co de a teljes neve kéne
2011. jan. 10. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Carbon monoxide


Wikipédiával ezeket könnyen lehet fordítani: A [link] -ról van egy link ide [link]

2011. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha az elektron negatív töltésű, a proton meg negatív, akkor az elektron miért nem egyesül az atommaggal, ahelyett hogy a körül keringene, hiszen a pozitív és a negatív vonzzák egymást?
2011. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Gondolom a neutronok miatt.
2011. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

16:06 Az elektron energiája kvantált (meghatározott se nem bocsát ki se nem nyel el energiát), ez az elektron hullámtermészetének következménye.


Egy köznapibb példa fogja egy tárgyat kösd rá egy kötélre és kezd el pörgetni, amíg nem lassítasz a pörgetésen addig nem fog a magba (jelen esetben a kezed amivel forgatód) zuhanni, pedig magad felé húzod.

2011. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ú basszus én ez7t kérdésnek akartam kiírni, de véletlenül válaszként írtam, bocsi.
2011. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
neutronlovag: az elektron is ad le energiát és vesz is fel. ien pl a fénykibocsátás is ahol az energiát foton formájában adja le és kisebb elektronpályára ugrik (vagy fordítva)
2011. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!