Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért fordítanak hátat a mai...

Miért fordítanak hátat a mai fiatalok a természettudományoknak?

Figyelt kérdés

A jelenlegi magyar társadalom az én szememben azt a látszatot kelti, mintha a tudatlanság és kulturálatlanság állapotába vinné a mai fiatalságot. (Lásd az Élet és Tudomány netes oldalát)

Egy sor az erőszakot és agressziót fokozó (amerikai számítógépes játék és film került fel az internetre és kereskedelmi boltokba. Sok fiatal e miatt is vált számítógép függővé. Egyre jobban terjed a fiatalok körében is az áltudományos gondolkozás (Például parajelenségek, agykontroll stb.), a természet meg nem értése.


2011. jan. 23. 00:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a természettudományokat, és 15 éves vagyok. Vagyis hát a kémiát, fizikát utálom, de a földrajzot meg a biológiát meg szeretem, azokból 5-ös is vagyok az iskolában. Meg az időjárást szeretem figyelni, főleg nyáron.
2011. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!