Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol találhatom meg ezeket a...

Hol találhatom meg ezeket a felvételeket neten (azaz ingyen)? (Sas Elemér fizikai kísérletei a Mindenki iskolája című adásból)

Figyelt kérdés
Tetszik, hogy nem nyers fizika, hanem kísérletekkel, megfigyelésekkel alátámasztott fizikát mutatnak be ezek a felvételek, de nem találtam még ingyenesen elérhető felvételt ezekről. Ha van erre mód (márpedig szinte mindenre van mód), akkor szeretném megnézni ezeket, mert sajnos az órákon elég kevés idő jut rá és így nem sokat láttam belőle, csupán arra jöttem rá, hogy tetszik. Ha valami ezekhez hasonló más természettudományos videót tud valaki, azt is szívesen megnézem (egyen az akár matek v bármi ilyesmi). (középiskolás vagyok)
2011. jan. 27. 17:34
 1/2 jamesbond válasza:
2011. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem akarok semmit rendelni
2011. febr. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!