Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a különbség a kromoszóma,...

Mi a különbség a kromoszóma, kromatida, és DNS között?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt már valamilyen formában kérdezték, de szeretném magam feltenni a kérdést....

Szóval: Akkor a DNS hogyan "csomagolódik" be a kromoszómába? Mi a különbség a kromoszóma és kromatida között? Akkor 23 kromoszómánk van?

Ne haragudjatok, lehet hülyeségeket kérdezek, ilyen kommenteket nem kérnék. Ha lehetne, akkor valaki hosszasabban fejtse ki légyszíves.... (Tudom, google, wiki, de azt szeretném hogy egy hozzáértő elmagyarázza, nem a sablon szöveget.)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 27. 20:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudtam... Én olyanokkal találkoztam eddig (mások kérdéseinél), hogy elfelejtik megköszönni, és "nagyokosok" elkezdenek hőzöngeni, holott egy választ nem írtak a kérdezőnek, csak veszekednek. Azt hittem most is ilyen van. Elnézést akkor, és nagyon köszönöm tényleg a válaszokat.
2011. febr. 2. 18:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Szívesen, és no problem:)
2011. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én is köszönöm, végre megértettem! :)
2011. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
köszönöm a válaszokat! nekem is segítettek
2014. febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a 2. válaszolónak a gyönyörű válaszát.

A biológiát vizuálisan a legkönnyebb elmagyarázni és ezt te tökéletesen csináltad.

2014. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!