Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a mondat helyes befejezése...

Mi a mondat helyes befejezése (feltételes inger. ) sehol sem találom?

Figyelt kérdés

Feltételes inger feltétlen inger nélkül:

a. Generalizációhoz vezet

b. habituációhoz vezet

c. másodlagos megerősítéshez vezet

d. kioltáshoz vezet


2011. febr. 2. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Megjelölném a b választ, Vágó úr.
2011. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, kedves játékosom! De a nézők kedvéért elárulhatná, hogy mire alapozza a döntését!
2011. febr. 2. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos... ööö... helyesbítenék, Vágó úr. Jobban belegondolva mégiscsak a d válasz lesz a jó. Hiszen ha nincs ingertársítás, akkor egy idő után az ingerre adott válasz csökkenni fog. Igen, teljesen biztos vagyok benne. Jelöljük meg a d választ.
2011. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csalódást kell, hogy okozzak ez sajnos nem a tv-s vetélkedő és én sem vagyok Vágó István :S

Igazából egy pszicho teszthez kellene a megoldás, mert ezt egyszerűen képtelen vagyok végiggondolni. Mint nagyon régen a matek órákon: láttam a számokat a feladatnál, és csak arra tudtam gondolni, hogy mik ezek a kódok, kik találták ki? Hogyhogy ezek jelentenek valamit?

2011. febr. 3. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, de attól még komolyan gondoltam, hogy a d lesz a jó. :)


Ha nem hiszed, itt van egy kis olvasnivaló:


[link]

2011. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged, hogy időt szántál a válaszra! :)
2011. febr. 4. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!