Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményetek 2012 decembe...

Mi a véleményetek 2012 december 23. -rol a világ végéről?

Figyelt kérdés
Hisztek e benne? Megtőrténhet szerintetek? Mi a véleményetek erről?
2011. febr. 9. 15:37
1 2
 1/16 Turbocharger válasza:
Hulyseg, a BIBLIABAN is irja h csak Isten tudja a vilag veget, ember fia soha. Nem utana ha nem hiszed. :)
2011. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Turbocharger válasza:
*nezz
2011. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akár holnap is elcsaphat egy busz, mégis át merek menni az úton. Meghalni bármikor lehet, ez a hiszti csak egyesek halálfélelmének feloldására szolgál, próbálják fix időponthoz kötni, így nem jut eszükbe, hogy bármikor végük lehet. Világvége nyilván nem lesz.
2011. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Turbocharger válasza:
Igy van 15:44 soha se lehet tudni h mikor halunk meg.Vilavege............bla,bla,bla.
2011. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Definiáljuk mi a világvége. :)

Egyébként ha a maják ilyen okosak voltak azt is megírhatták volna, hogy kiirtják őket.

2011. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
nem lesz világvége szerintem. ez hülyeség hogy a maják megjósolták. Egyszerűen eddig tudták írni mert kihaltak
2011. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Már megint? :S


Nem, nem lesz világvége. A maja naptárban 2012 annyi, mint nálunk 1999. Átfordul, és folytatódik tovább.


De már legalább 6000000 alkalommal cáfoltuk, és cáfolták meg nálunk sokkal okosabb emberek ezt a hülyeséget. És még majdnem 2 éven át menni fog ez a baromság :S

2011. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi se, mondjuk én eddig úgy tudtam, hogy ez 22-én "lesz".
2011. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ghostboy válasza:
pontosítsunk 2012.december 21.éjféltájt. másik: nem feltétlen az ufóktól kellene félnünk. hanem kicsit nézzünk is utána hogy milyen jellegű kutatások folynak világszerte? elég egy apró hiba és nincs többet ember. ezen kéne elsősorban gondolkodni. párat leírtam az oldalamon. olvassa el akit kicsit érdekel [link]
2011. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele. A maja naptár ugyan véget ér, de mivel a maják már réges régen kihaltak, így a naptárjukat se tudják már tovább írni jó ideje, ergó kellett lenni egy végső időpontnak, ameddig kiszámolták. Ez az időpont 2012..., szóval nem azért ér véget a maja naptár, mert jönnek az ufo-k, hanem mert szimplán nem volt lehetőségük/nem akarták tovább írni.
2011. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!