Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lesz a világegyetem sorsa?...

Mi lesz a világegyetem sorsa? Mi lesz a földi élettel? Pontosan mi a fekete lyuk? Mikor és hogyan járhatnánk be az univerzumot? Milyen halmazokra oszhatjuk a világegyetemet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 04:55
 1/8 anonim válasza:

"A kérdés kiírásának időpontja: ma 04:55"

Látom, teis ilyeneken szoktál gondolkodni amikor betépve mész haza a péntek esti buli után(Y):D:D

2011. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Stephen Hawking: Az idő rövid története


Olvasd el, ha érdekel a téma. Gyakorlatilag az összes kérdésedre megadja a választ.


Pedro

2011. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. El fog pusztulni

2. Az is el fog pusztulni

3. A fekete lyuk egy olyan égitest, aminek a felszínére vonatkoztatott szökési sebessége nagyobb a fény vákuumbeli sebességénél.

4. Bármikor bejárhatod, és ugyanúgy, mint egy várost (csak legyen rá elég időd)

5. Olyan halmazokra amilyenre csak akarod. (pl csillagok, bolygók, fekete lyukak, vagy galaxisok, vagy épp ahogy tetszik)


maci

2011. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5. Szőkék és barnák.
2011. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen az Idő rövid története tökéletes könyv ezeknek a kérdéseknek a megválaszolására.Ha van fölös 3490 forintod akkor csak ajánlani tudom. És méghogy a tudást nem lehet pénzért megvenni...hmm.


Justfeelgood

2011. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell azt megvenni sok-sok-sok forintért! :-)


*****


Pedro



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"És méghogy a tudást nem lehet pénzért megvenni...hmm...."


Kedves Justfeelgood! Maradjunk abban, hogy a pénzedért kapsz egy könyvet, semmi egyebet. A tudást nem tudod megvenni. És egy könyv sosem egyenlő a tudással. Szomorú, ha te nem így látod...


maci

2011. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom Az idő rövid történetét. Nem kell kiadni rá kb. 4000 forintot, fenn van az interneten is.
2011. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!