Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mikor romolhat el egy fekete...

Mikor romolhat el egy fekete lyuk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "elromlik"?
2011. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha befoltozzák?
2011. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogszabály szerint 1 milliárd év garancia van rá. A vezető fekete lyuk gyártók termékei általában 2 héttel a garancia lejárta után elromlanak. Tehát a válasz: 1 milliárd év és két hét után.
2011. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fehérre festik?
2011. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ha egy nagyobb fekete lyuk magába szívja.
2011. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A fekete lyuk a fekete lyuk tulajdonságát élete során nem veszti el, "nem romlik el". A fekete lyukak párolgását elméletileg már bizonyították, tehát idővel eltűnhetnek, de úgy tudom annyi idő még nem telt el a világegyetem keletkezése óta, hogy pl egy szupernova robbanás után maradt fekete lyuk eltűnhetett volna. Vannak mikro fekete lyukak, azok folyamatosan keletkeznek és el is tűnnek. Még nem hallottam a garanciális javításukról :)
2011. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
96%
Hétfőn esetleg szombat délután elromolhat!
2011. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Originál fekete lyuk eladó !

Egyszer sajnos javításra szorult szegényke(dugulás),de professzionális márka szerviz által szakszerűen javított és megerősített szériás modellről van szó(NEM KÍNAI MÁSOLAT !) ,ha érdekel hívj,......megegyezünk.:D

2011. febr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem mire gondolsz "elromlás" alatt, de ha megsemmisülésre, akkor az függ a fekete lyukban található anyagmennyiségtől. Egyetlen atom is lehet fekete lyuk, ha eléri azt a kritikus sebességet, amitől a tömege olyan nagy lesz, hogy fekete lyuk keletkezik belőle, de a másodperc milliomod része alatt megsemmisül. A fekete lyukak folyamatosan sugároznak, tehát veszítenek energiájukból. Nem hallottam még olyanról, hogy egy jelentős méretű fekete lyuk megsemmisülne, mondjuk ezek a fekete lyukak folyamatosan "táplálkoznak" a körülöttük lévő anyagkorongból.
2011. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
csütörtökön
2011. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!