Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért keresnek az emberek más...

Miért keresnek az emberek más bolygókat, hogy ott élhessenek?

Figyelt kérdés

Annyira rossz ilyen dok. filmeket nézni, annyira elszomorító. Nem jó nekik ez a tökéletes gyönyörű bolygó?

Ha elb*szták, miért nem teszik jobbá???

Miből gondolják, h ők meg fognak élni pl. a Marson? Vagy egy űrhajóban, míg elérik az x fényévre lévő bolygót? Azt nem is írom, hogy ez az utazás mennyi akadályokba ütközik...egészségük veszélyeztetése, idő...


Miért nem becsüli az ember ezt a csodálatos bolygót?


Hát nem csodálatos, amikor tavasszal kilépsz a napos, fás környezetbe, minden virágos, színes és szép,a zöld fűben méhecskék, bogarak és jó illatú meleg szél leng körül? Vagy a gyönyörű tájakat, tengerpartot, a nap melengető sugarát....


Miért nem jó a Föld? Miért nem a megtartásán gondolkodnak az emberek?


2011. febr. 23. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ezt nemértem,hogy miért a vallás irányataná?melyik vallás mondja,hogy menjünk másik bolygóra?ne keverd már bele...amúgy is az ember ilyen természetű..érdekli mi lehet ott,meg ilyenek....ha nem ilyen lenne az ember,nem is lennénk emberek,hanem állatok kb....amúgyis több oka van.egyrészt a nyersanyag is érdeklik persze,nem csak energiahordozók miatt,hanem hogy mégjobban megismerhessék a világegyetemet,hogy melyik bolygón mik vannak,stb stb...főleg tudományos lépésként akarják hidd el.másfelől írják még,hogy hát ha jön egy kisbolygó,és nemtudják kivédeni,akkor azért jobblenne,ha az emberiség egy részét kitudnák menekíteni egy másik bolygóra,szerintem ebbe sincs semmi rossz...nemértem mi a probléma ezekkel a dolgokkal.én teljesen támogatom az ilyen tudományos projekteket.
2011. márc. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az se biztos hogy a mi őshazánk a Föld :)
2011. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
minden esetre aranyos ez a gyermeki szemlélet :D
2011. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!