Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha féreglyukak léteznek,...

Ha féreglyukak léteznek, feltétlenül le kell az embert kvantumokra bontani az áthaladáskor, vagy ha, ahogy Kip Throne mondta, negatív energiát "adunk neki", egyszerűen áthaladhatunk?

Figyelt kérdés

A Csillagkapuban láttam ezt a "lebontást".

Tehát, feltétlenűl kell ez?


2011. márc. 30. 19:22
 1/7 anonim válasza:
Igen.
2011. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És akkor itt is...


A féreglyuk csupán egy elmélet. Az ember, vagy bármi azon keresztül való teleportálása szintén. Ennél fogva ezen kérdésed (is) teljesen értelmetlen. Kérlek ne ragozd, vagy vidd másik kategóriába.


maci

2011. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én azt gondolom hogy a féreglyuk a tér meghajlása. Na már most egy ilyet hallottam hogy kvantumfizikusok megtudták hajlítani a teret annyira hogy egy részecskét a ból b be helyezzenek át.

tudom hogy ez nem válasz a kérdésre de ennyit tudtam hozzáfűzni :)

2011. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "kvantumokra" bontás??? Azok olyanok, mint aaa... mik? Mindegy, ha a csillagkapuban láttad, akkor biztosan úgy van!
2011. márc. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 valaki234 ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A féreglyuk csupán egy elmélet. Az ember, vagy bármi azon keresztül való teleportálása szintén. Ennél fogva ezen kérdésed (is) teljesen értelmetlen"


Cáfolj meg, de én úgy tudom, hogy Einstein és egy kollégája bebizonyitották, hogy létezhet ilyen képződmény. Az egy másik dolog, hogy egyelőre még nem találtunk ilyet, és nem is tudjuk, hogyan hozhatnánk létre, de azért ez már kicsit több, mint pusztán elmélet.

2012. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!