Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan lehetne létrehozni...

Hogyan lehetne létrehozni negatív energiát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Példa:

Gravitációs tér potenciális energiája negatív lesz ha a 0 potenciál alá süllyeszted a vizsgált testet. Ha a viszonyítási 0 potenciál a föld felszín (mérnökök így szoktak gondolkodni) földszín alatt (pince, gödör stb.) negatív a potenciális energia. Ha a 0 potenciált végtelen távolságba helyezzük (elméleti fizikusok, matematikusok nézőpontja) a potenciális energia mindig negatív.

2011. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

:-D


Nekem ez olyannak tűnik, mint mikor öten utaznak a villamoson, és leszáll nyolc ember, akkor mínusz hárman fognak tovább utazni...


Jó, tudom, hogy sántít a példa (mint minden példa), de nekem ez ugrott be.


Egyébként nagyon egyszerű: csinálsz egy féregjáratot, és már ott is van...

[link]


Persze aztán vannak emberek, akik csak úgy sugározzák magukból a negatív energiát - ennek hatása, hogy az ilyen alakok közelében semmi nem sikerül. És vannak akik ezoterikus alapokon keresik:

[link]


És még számtalan megfogalmazása létezik (egyik nagyobb baromság mint a másik - de ez csak az én magánvéleményem).

[link]


:-D Pedro

2011. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetro ***** válasza:
bemutassam a volt barátnőm? :D
2011. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindennek negatív energiája van, ami kötött állapotban van.

Energiát kell közölni vele, hogy szabad legyen.

2011. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!