Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek pl.18 éves koráig egyenes a haja, majd hirtelen begöndörödik? Van ennek vmiféle genetikai alapja?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 23:14
 1/5 anonim válasza:
27%

ha megtehetném, levágnám nullás géppel, akkor ismét egyenes lesz, amint kinő. Ha lány vagy, akkor egy kicsit nehéz lesz megszokni a fejkendőt...


nekem sikerült, csak baromi ciki volt kopaszon 3 hónapig...

2011. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
valami olyasmiről hallotam hogy a hajszerkezet megváltozik pár évente..Nekem hullámos volt , mostanába egyenes..De attól is függ festeted-e
2011. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

7 évente gyakorlatilag egy teljesen új emberré válsz, eddigre megújul minden szerved, bőröd, hajad, minden. És ezért változik a haj is.


És egyébként érdekesség, hogy az ízlés is megváltozik ilyen időközönként, nem feltétlenül a divatra gondolok, hiszen az is változik, de ételek, italok, amiket szerettél, és ma már nem, vagy fordítva. :) Ez is kb. hétévente változik, persze, nem teljes egészében.

2011. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és utolsó vagyok, nekem tök egyenes hajam van, de 14 éves koromban a homlokomtól hátrafelé elkezdett göndörödni. Nem hullámosodni, göndörödni! (frufrum nem volt) Kevés nálam nevetségesebb látvány volt abban az időben a Földön, úgy néztem ki, mint egy idióta, aki csak egy sávban daueroltatja a haját, mennyit küzdöttem vele... A fodrász azt mondta, begöndörödhet. De aztán egyszercsak elmúlt, nem terjedt tovább a göndörödés, majd a göndör szálak szép lassan, az idő múlásával (és sok vágással...) eltűntek.
2011. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó, mennyit röhögtem a válaszodon :DD
2011. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!