Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Segítség kémia minorral...

Segítség kémia minorral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Le tudná nekem valaki írni, hogy mennyire nehéz elvégezni a kémia minort matek szak mellett? Ajánlanátok, vagy nem ajánlanátok? Nagyon húzós a labor? Vagy melyik a legnehezebb része? Köszönet.
2011. máj. 22. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
mondjuk melyik intézményről beszélsz?
2011. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pécsett nyomják páran. Én speciel vegyész vagyok. Matekon, ha megtanultál gondolkodni, az tök jó, mert az nagyon kell. Hát kinek mihez van gusztusa, attól függ. Akiket én ismerek, azoknak nem megy túl fényesen, egyikük ráadásul azt mondja h a matek megy neki, de a kémia nem. Másikuk matekból sem nem brutálprofi. Nemtom.


Labor: csinálni kell, meg lejegyezni mit tettél. A rohadt jegyzőkönyvekkel sokat szívsz (nálunk), de ezt muszáj :( Sokszor, főleg fizikai kémiából ki kell számolni ezt-azt, az szerintem menne neked.


Sokszor meg sokat kel tanulni előadásra, volt már 60 dupla tételem egy vizsgára.


A puding próbája az evés :D

2011. máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Matekhoz jobban illene a fizika
2017. ápr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!