Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A pisiben mi az ártalmas?

A pisiben mi az ártalmas?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés, tudom, de elgondolkodtam a következőn: miután vannak ilyen állatságok, mint pl. az őgynevezett pisiszex, ilyenkor gondolom meg is isszák egymásnak... és ettől nem lesz bajuk? Ha nem, akkor ezek szerint nem is ártalmas, akkor miért kell kijönnie? Meg láttam már olyat is, hogy a kan kutya nyalogatta pisilés után szukáét, és ott is jut belőle a szájába gondolom...
2011. máj. 25. 21:11
 1/4 anonim válasza:
100%
A vizeletben a szervezetednek nem szükséges anyagok találhatóak meg. Bár vannak benne kis koncentrációban káros anyagok (hiszen a szervezet azért választja ki magából), de nem okoz semmi bajt. Csak nem gusztusos....
2011. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

önmagában semmi.

alapvetően víz meg sók. nem olyan, mint a széklet, nincsenek benne baktériumok, vírusok (hacsak nem beteg vagy).


olyan, mintha sós vizet innál.

hosszútávon, ha csak ezt iszod, akkor olyan, mintha tengervizet innál, kiszáradsz tőle. de mivel víz is van benne, kicsit ki lehet vele tolni a szomjhalált, ha nincs ivóvized.


egyesek esküszenk a jótékony hatására is:

[link]

2011. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sajtoskifli ***** válasza:
100%
Ahogy az előző is írta, nem azért nem iszunk vizeletet, mert ártalmas, hanem mert a szervezet kiválasztotta belőle a szükséges anyagokat, így nem kapunk semmi pluszt ha még egyszer felhörpintjük.
2011. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bear Grylls egyik műsorában volt szó a dologról. egy túlélési műsorában megmutatta, hogy iható. De adott esetben hamar meg kell inni szerinte, mert aztán később elszaporodnak a baktériumok benne, ami viszont már ártalmas is lehet
2011. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!