Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehet-e az időben ide - oda...

Lehet-e az időben ide - oda utazgatni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elméleti síkon csak előre, olyan anomáliákat kihasználva, amik nem érvényesek a newtoni mechanikára (pl. fénysebességgel való utazás)


visszafele nem lehet.

2011. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

betekintést lehet nyerni, de belekontárkodni nem, mivel ha ez utóbbit megtennénk, borulna a rendszer, ami nem véletlenül van, és a mi, emberek érdekében...:)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves LastOneLeft! Ha már lehet betekinteni, akkor megmondanád nekem a jövőheti lottószámokat? Olyan baromságokat tudsz kitalálni, hogy nem igaz...
2011. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó. :)


betekintést az elmével lehet tenni, viszont ahhoz előbb nem ártana betartani az univerzumban meghúzódó szellemi törvényt...elárulom nem az önzés, vagyis önös érdekek előtérbe helyezése az...szóval majd ha leraktunk valamit az asztalra, akkor sikerülhet ez a dolog, amire kérsz...de ha már elértük azt a mentális szintet, nem igazán fognak érdekelni a lottó nyerőszámok...:)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azért szeretném megnyerni a lottót, hogy szétosszam a pénzt a szegények között. Nos?
2011. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

figyelj, ha te tényleg így gondolod, akkor szerintem egyetértesz abban, hogy majd talán én megoldom ezt, már ha képes vagyok arra, hogy meglessem előre a számokat...neked úgy is mindegy(mármint, hogy melyikünk ossza szét), nem? :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egyébként nem árt azért belátni ,hogy hogyan van ilyenre lehetőség...de amúgy végiggondoltad, hogy mit kezdenek majd a pénzzel azok a bizonyos szegények? :)


ui.: azért írtam még egy választ, mert lehet félreértettelek.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én annak is örülnék, ha te osztanád szét, vagy bárki más. De legyen bizonyítéka, hogy meg lettek jósolva a számok előre!
2011. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha jól figyeltél, láthattad, hogy elméről beszéltem. szóval annak van bizonyítéka, hogy a tudaton kívül van valamiféle világ, azon kívül, hogy azt csak odaképzeljük azon túl, ami tudatunkban jelenik meg, mint tapasztalat(mentális jelenetsor)? persze tudom, hogy ez logikus, hiszen azért marad fent a világ, amikor személy szerint nem koncentrálunk oda, mert a világ ott van, de az is logikus, hogy azért, mert egy Egyetemes Elme fenntartja azt. :)


egyébként én nekem nem áll szándékomban téged győzködni "csodatettekkel", mivel a győzködés, bizonygatás az még mindig az önzéshez tartozik...én csak adtam most egy másik opciót, ha van kedved elgondolkozol rajta, és ha sikerül megértened, elfogadnod hitelességét, te magad be fogod látni, hogy van lehetőség arra, amit az első válaszomban írtam, mindenféle lottószámbemondás nélkül. :)


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
en is onzetlenul az elso szembejovonek nyernem meg. szoval mik a szamok?
2011. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!