Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tényleg olyat mondtak a...

Petya14 kérdése:

Tényleg olyat mondtak a tudósok hogy fel adják mert nem tudnak mit kezdeni a föld el pusztulása ellen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 17:28
 1/9 anonim válasza:
100%
A tudósok tényleg nem tudnak semmit tenni ellene. Ezt az emberiségnek kell megoldania.
2011. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

a tudósokról nem szerencsés szerintem így beszélni, mintha egy kollektíva lenne.


van aki feladja, van aki még harcol, van aki meg nem hiszi hogy az emberiség komoly kárt tehet a földben, vagy az emberiség megoldhatatlan problémák elé nézne.

2011. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőek jól mondták. Ez nem "tudós probléma", hogy majd feltalálunk egy gépet, bemutatunk hat grafikont, és akkor minden újra szép lesz. Elmélet, hipotézis, munkaterv van már eddig is annyi, amivel Dunát lehet rekeszteni, de ha ezt nem sikerül gyakorlatba ültetni - és itt nem egy-egy emberről van szó, hanem tömegekről! -, akkor megette a fene az egészet. Ez gyakorlatilag szélmalomharcnak látszik, ezért igen sokan már feladtak minden reményt. De ez ez emberiségbe vetett hit, azt soha senki sem gondolta, hogy majd ő egyedül megmenti a Földet.

Emellett rengetegen vannak, akik még mindig küzdenek, újabb és újabb ötletekkel állnak elő, hátha majd az egyik bejön, majd pont arra harapnak rá a nagyhatalmak.

(Megjegyzem, egy durva, megállíthatatlan, emberspecifikus világjárvány biztosan jót tenne a Földnek, de ilyennel nem szokás számolni a mentőakció tervek között.)

2011. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbben már inkább a dolog lassításáról, rosszabb esetben a hozzá való alkalmazkodásáról beszélnek. Sajnos egyre kevesebb van, aki még a megállításával próbálkozik. Azért szerencsére a Föld nem fog elpusztulni, csak az emberiség, akik nagyon sok ma élő élőlényfajt magukkal fognak rántani, tudom ez sovány vigasz, de hát minden túlfejlett társadalomnak ez a sorsa, (bár lehetnek túlélők)
2011. jún. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és vajon miben fogunk el pusztulni? a nibiru kis bolygó csapódik be?
2011. jún. 20. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
A Nibiru nem létezik, nem fog becsapódni semmi. Mivel globális felmelegedés van, ezért nyilván majd a nagy meleg fog "megölni". Most ezt nem úgy kell elképzelni, hogy szénné égsz a napon, hanem, hogy ennek következményei lesznek.
2011. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lemon7 köszönöm eddig ezt a választ tudtam igazi válasznak vélni magyarul el olvad az éjszaki sark stb és árvizek lesznek
2011. jún. 22. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:
2012 dec 22-én világvége. Már a Nobel-díj átadásakor bejelentették h nem tudják megmenteni a földet, mind meghalunk, szóval élvezzük ki ezt a keveset. Jövőre mát tartóstejet se gyártanak.
2011. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Már több mint 2 éve túléltem a világvégét,ritka szerencsésnek érzem magam..nem tudom lehet e más is aki él

még.

--Fura az internet még működik, áram is van, számlák is jönnek itt is vannak aktuális bejegyzések.Ez azért némi reményt ad!

2014. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!