Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezik fekete rózsa?

Létezik fekete rózsa?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hol lehet venni ? vagy ez külön rendelni kell?
2011. jún. 21. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
ha beledobod a fekete festékbe akkor létezik...
2011. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vree ***** válasza:
100%

Nemesített sötét piros fajták vannak csak.


Az kb. így néz ki:

[link]


Valódi fekete rózsa nincs.

2011. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak sötétkék fajták is, azok színe kicsit jobban közelít a feketéhez, mert nincs vörös árnyalata.
2011. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha jól tudom, akkor nincs fekete festékanyag a virágoknál. esetleg egy nagyon sötétkék példány előkerülhet.
2011. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én láttam haverom kertjében tavaly. lehet hogy csak nagyon sötét piros, de feketének tűnik. szerintem csak génmódosított, és rendelni kell. hozzánk szokott évente jönni egy borítékban egy virágot reklámozó szar, abban szokott lenni.
2011. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
és mi annak a katalógusnak a neve? esetleg van ott egy webcím?/telefonszám? köszönettel
2011. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2014. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"Egy valódi ritkaság - Fekete rózsa

Ez a rendkívüli rózsa egy igazi unikum,amely egy török falucskában Halfetiben nyiladozik , ami tavasszal mélyvörösből feketévé halványul a nyár végéig. Csodálatos színét a falu sajátos talaja és az Eufrátesz folyóban csörgedező különleges pH értékű víz eredményezi. helyiek természetfeletti jelképekkel ruházzák fel a különleges rózsákat,mint például a szerelem és gyűlölet viszonya, a szenvedély, a remény és a halál.

A rózsa összességében gyönyörű és rémisztő egyben, olyan mint egy festmény, amely mindenkiből kihozza a mély gondolatokat és érzéseket."


Ezt találtam egy oldalon.

2017. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!