Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vannak olyan levelezőlisták,...

Vannak olyan levelezőlisták, amelyekben a modern fizikai kutatásokról értesítenek?

Figyelt kérdés

Pl. kvantumfizika, relat.-elmélet, Cern, stb., csak hogy tudnám aktuálisan, hol tart a fizika tudománya, és milyen gyorsan fejlődik. Írnátok pl.-t rá? Múltkor neten kerestem, de nem találtam.


Apropó, az információelmélet a fizikához tartozik?


2011. jún. 21. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A hírportálok tudomány rovatában, esetleg... viszont, ha jól tudom új felfedezéseket ilyen téren nem nagyon várhatsz, mert a CERN-nél is hallgatnak, amúgy meg stagnálást mutat.


Ez, ha jól tudom "IT-téma" inkább, nem fizika.

2011. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem voltam közérthető, akk. inkább úgy mondanám:

"-Mi újság a fizikában?

-Semmi."

Mármint szószerint.

2011. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legújabb eredmények fel sem foghatók középiskolás, vagy érettségizett szinten. Az ismeretterjesztő oldalakon láthatsz híreket az eredményekből. A TIT szokott még ismeretterjesztést végezni, vagy keress egy fizika szakos hallgatót, ő sok újat tud neked mondani.
2011. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!