Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek is óriási kacsa...

Szerintetek is óriási kacsa hogy két fehér embernek néger gyereke született?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 19:17
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
94%

Ha mindent ennyire jobban tudsz, sőt, van pofád az egyik válaszadónak olyat mondani, hogy a férje apja nem is az, akkor tulajdonképpen mi a jó büdös francnak is jöttél te ide a kérdéseddel?

Agyam eldobom.

2011. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Oké félreolvastam a válaszod. Ettől függetlenül még mindig nincs igazad a szemszín és bőrszín öröklődésben, de ezt te sosem fogod belátni.

Pedig az igazán okos emberek erre is képesek.

2011. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező te egy ritka nagy "hülye" vagy már bocsánat!


A férjem és a testvére IKREK!


Érted egyáltalán a szó jelentését?


Akkor talán azt is tudod, hogy a kinézetünk se pontosan anyáé vagy apáé, hanem felmenőink génjeit is örökölhetjük. Nagyszülő, dédszülő stb. Akkora .... mint te, ritkán hordott a föld a hátán.


Nyilvános bocsánatkérést kérek a rendkívül sértő rágalmazásért!!!! Utána pedig elmehetsz még melegebb éghajlatra ha ennyi eszed van!

2011. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
89%

Zöldesbarna szemem van, apámnak kék és anyámnak is kék a szeme. Nem csalta meg, nem ment félre, legékesebb példa, hogy az apai nagyanyám vonásaiból is örököltem néhányat.

Valóban jól írta az egyik válaszoló, a szemszín és bőrszín kialakulása nem ennyire egyszerű. Ha igazán értelmes ember vagy belátod, hogy nincs igazad, és csak azután makacskodsz, miután rendesen utánaolvastál, tanulmányoztad a genetikát, öröklődéstant. Amíg nincs így, szerintem vissza kéne venned. Az meg, hogy azt állítod, hogy valaki "zabigyerek", csak mert te makacs vagy, és ostoba, "enyhén" nonszensz. Ez a stílus kicsit emlékeztet a falusi vénasszonyokra - mindenféle háttértudás nélkül kipletykáljuk az illetőt/illetőket, és halálosan mindegy, ki mit mond, nem látjuk be a tévedésünk, MERT CSAK NEKÜNK LEHET IGAZUNK, ÉS MINDENKI MÁS HÜLYE.

Nincs baj az - úgymond - egyszerű emberekkel, amíg vágynak a tudásra, képesek belátni tévedésüket, és nem egy-két forrásból tájékozódnak, hanem az összes elérhető anyagot "átnyálazzák", és nem csak olvassák, hanem el is gondolkodnak rajta. Így válhat valakiből nagytudású, művelt ember, a mondás bár elcsépelt, de mégis igaz: jó pap holtig tanul.

2011. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:
100%

[link]


NESZE te nagyokos!


A BOCSÁNATKÉRÉSRE pedig várok!!!

2011. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
100%

Mai 17:58-as vagyok.

Még annyit tennék hozzá az előzőekhez, hogy ha ennyire ragaszkodsz a saját véleményedhez, akkor a jelek szerint nemhogy művelt és értelmes nem vagy, de körülbelül annyi közöd van az általad felvetett témához, mint egy sült krumplinak.

Az a bocsánatkérés pedig abszolút jogos, és elvárandó. Szóval hajrá.

2011. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a tegnap éjjeli "géninterakciós" válaszoló.


Ha már így feljött, a honnan örököljük a szemszínt, elárulom, hogy nekem zöld szemem van, ami azért érdekes, mert a felmenőim között nagyszülőig, nincs zöld szem a családban, apám szeme kék, anyámé barna, az apai nagyapám szeme kék, nagyanyám szeme szintén barna, ahogy anyai nagyszüleimé is. Biztos le lehet valahogy vezetni a dédszülőim szemszínéből az enyémet, de sajnos őket nem hogy nem ismertem, de utána se tudok járni, hogy mind a 8-uknak milyen volt a szemszíne. Ami pedig szintén érdekes, hogy apámnak van egy húga, akinek szintén kék a szeme. (Még egyszer, az apjuk szeme kék, az anyjuké barna.)


Reflektálva arra, amit konkrétan az én válaszomra írtál. Egy szóval nem mondtam, hogy a szemszín öröklődése nem kétallélos. Valóban nem vagyok biztos benne, hogy kettő vagy több, hogy egygénes, vagy több, mert mi a betegségek öröklődésével foglalkozunk az egyetemen. Ettől eltekintve, mind a szemszín, mind a bőrszín öröklődésére igaz, hogy a géninterakciók befolyásolják a végeredményt, mint azt fentebb kifejtettem.


Az öröklődésről eddig minden, amit mondtál nem megy tovább az erősen leegyszerűsített, középiskolai tananyagon, szóval nem kéne neked kötnöd az ebet a karóhoz. A hozzászólásaid alapján pedig meglehetősen fiatalnak gondollak, és reménykedem benne, hogy igazam van, mert ez egy nagyon kicsit, de tényleg csak egy nagyon kicsit javítana a helyzeteden abból a szempontból, hogy ismeretlenül vádolsz meg másokat, méghozzá olyan stílusban, mintha, már bocsánat, te szartad volna a spanyolviaszt.


Továbbá egyet kell értsek egy másik válaszolóval. Mi a sistergős, bozontos-bojtos, bolha rágta, rézvörös mókusfaroknak (hogy költői, és ne vulgáris legyek) teszel fel egy kérdést, ha utána minden választ helyből megcáfolsz ráadásul hiányos tudással?


Remélem, azért magadba nézel. Nem ártana.

2011. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egy apróság. Kiköpött úgy nézek ki, mint a nagynéném, régen a távolabbi ismerősei azt hitték az ő lénya vagyok, mostanában pedig összekevernek minket, ha csak felületesen figyelnek oda melyikünk van ott (ez utóbbi főleg akkor fordul elő, ha a nagyanyámék szomszédaival találkozom, akik engem keveset látnak, de a nagynénémet kicsi kora óta naponta). Anyámmal, vagy a rokonaival nem találunk ilyen egyezést.(Az egyetlen amit anyámtól örököltem az a mellmérete. Meg valószínűleg a szemszín is onnan jött.) Az anyám meg biztosan az anyám, erre nem mondhatod, hogy valaki félrement.
2011. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

"Remélem, azért magadba nézel. Nem ártana."


Neked kéne magadba nézned hogy egyetemre jársz és nem tudod hogyan öröklődik a szemszín!

2011. júl. 14. 12:38
 30/43 A kérdező kommentje:

" [link]


NESZE te nagyokos!


A BOCSÁNATKÉRÉSRE pedig várok!!!"


Arra várhatsz is mert amit belinkeltél az nem cáfolja azt amit állítottam : KÉT KÉK SZEMŰ EMBERNEK NEM SZÜLETHET BARNA SZEMŰ GYEREKE!


Szóval kérjen bocsánatot anyósod apósodtól.

2011. júl. 14. 12:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!