Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek 4- es átlaggal...

Skate girl kérdése:

Szerintetek 4- es átlaggal felvennének az állatorvosira, úgy hogy mindenem tiszta 4-es?

Figyelt kérdés
Tehát egy erős négyes vagyok.
2011. júl. 30. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy felvesznek-e az a felvételi pontjaidtól függ, amibe nem feltétlenül számít bele a tanulmányi átlagod, egy nagyon jó érettségivel kiválthatod.
2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az érettségid is tiszta négyes, akkor necces.
2011. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem idén vettek fel, 425 volt a ponthatár, nagyon-nagyon jól kell érettségizned kémiából és bioszból és pár nyelvvizsga sem árt :D
2011. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fel ha komolyan gondolod.

De azt jobb ha tudod állatorvosnak azért nem hepy az élete. Az oké hogy szereted az állatokat de pl kényszervágást meg elaltatást is el kell végeznie. + még egy csomó vírusos fertőzést fel kell ismernie és meg is kell tudni akadályoznia. meg műtenie is tudni kell és hasonlók.

Én például embereket hamarabb nekiállnék műteni mint aranyos kis szenvedő állatokat.

2011. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!