Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Felvennének az orvosira?

Alicell kérdése:

Felvennének az orvosira?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy van pár évem addig, de nagyon szeretem a biológiát, és ötös is vagyok belőle. Kémiát már kevésbé szeretem, de abból is 4-es 5-ös. A fizikából 5-ös, és azzal nincs bajom. Csak sokaktól hallottam, hogy milyen nehéz a felvételi..
2011. okt. 4. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs felvételi jelenleg az orvosira,így attól nem kell félned:D
2011. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha orvos szeretnél lenni mindenképpen próbáld meg. Az én osztálytársaim közül sokan jelentkeztek orvosira, sokakat felvettek, de sajnos jó pár embernek nem sikerült...viszont ha nem próbálták volna meg...

Én ugyan nem orvosira mentem de nekem is jó magas pontszám kellett és még azt is sikerült felülmúlnom. (470+ azért nem konkrét szám, hogy ne fedjem fel szupertitkos kilétem o.O) Jobb magasra tenni a lécet és nem elérni mint alacsonyra, de elérni.

2011. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érettségizni kell belőle, nem felvételizni, és egyáltalán nem nehéz, ha évek óta készülsz rá.
2011. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi hogy felvételit írtam.. szóval felvételi :) köszi ez most jól esett :) mert ugye orvosiból nem túl jó ha elsőre nem jutsz be, mivel az a 6 év pont elég..
2011. okt. 4. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyelv vizsga, emelt biosz, és legalább 90%-os kémia és biosz érettségi és bent vagy. :D
2011. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ugye orvosiból nem túl jó ha elsőre nem jutsz be, mivel az a 6 év pont elég.."


Nagyon sok olyan van, aki elsőre (vagy akár másodszorra) nem jut be.

2011. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!