Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Károsanyag kibocsátás élő...

Károsanyag kibocsátás élő térképe, de hol találom?

Figyelt kérdés
Régebben találtam egy oldalt (úgy emlékszem .com), ahol folyamatosan nyomon követhetjük az atmoszférába kibocsátott káros anyagok mennyiségét, az egész világon. Valaki tud segíteni, hogy hol találom?
2011. aug. 25. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, melyik oldalra gondolsz - de itt van ket oldal

[link]

ez pedig egy pdf oldal, a 20. oldaltol vannak a Foldkozi-tenger hajozasi-szallitasi utvonalainak a (szennyezo)terkepei [link]

talan innen el tudsz indulni. Ha megtalalod azt, amit kerestel, megosztod velunk is? Erdekelne engem is :)

2011. szept. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

El sem hiszem! Megtaláltam!

[link]

Kedves válaszoló! Neked is érdemed, mert ha nem foglalkozol a kérdéssel, akkor nem keresem tovább! :)

2011. szept. 2. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, koszonom szepen - ez nagyon jo :) Marmint, ugy ertem, szomoru. Vagyis... nnnaaaa, szoval erted...

KOSZONOM, hogy megosztottad velem a linket, en nem ismertem ezt az oldalt eddig.

2011. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!