Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy szellem más testébe valamilyen formába beleköltözik?

Figyelt kérdés
Ez így elég hülye kérdésnek tűnik, de nem is olyan rég nagyon súlyos beteg voltam és majdnem meghaltam, na mindegy nem ez a lényeg hanem, hogy sok beteg mellettem meghalt és eléggé nyomasztó dolog amikor ott van melletted egy ember aki épp akkor hal meg és, nekem pl eszembe jutott, hogy mi van ha van ilyen, vagy ha pl én is meghaltam volna akkor most én is másban lennék vagy máshol..? na jó ez elég érdekesre sikerült, de remélem értitek:)
2009. ápr. 18. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben akarsz hinni, akkor tanulmányozd a lélekvándorlást.
2009. ápr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Hát márcsak az a poén, hogy szellemek nincsnenek. Ha szellemeket akarsz látni, akkor tegyél a tarkódra egy mélynomó mágnesét, és várj kb 20-30 percet, és akkor láthatsz, meg érezhetsz is szellemeket.

Tiszta elektronmágneses jelenségről van szó. Az a lényege, hogy az agy természetes elektromos jeleit egy kicsit megkell bolygatni, és akkor láthatsz, akár hallhatsz is szellemeket. Ha meg kicsit fura érzést akarsz, akkor kell egy nagyon jó minőségű mélynyomó ami képes akár 5 herzes, de min 10 herzes hangot elő állítani, azt te nem hallod, de érzed hogy ott van.

Nah ezek a szellemek, szal képtelenség az amit kérdezel.

2009. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
A másik dolog, meg az hogy az agyad nem szereti a káoszt. Amit hallasz statikus zörej, azt megpróbálja az agyad értelmezni, és olyan információs hangokat ad hozzá, amik arra a legjobban hasonlítanak. A látásra is ez igaz.
2009. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A mélynyomóval vigyázz!!!

6-7 Hz környékén az erek egy része elkezd benned rezonálni - csúnya belső vérzéseid lehetnek, ha túl erős a hang. Ezért (is) veszélyes az infrahang. Amúgy félelemérzésed is lehet tőle.

2009. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok ebben hinni és látni sem szeretnék egyet sem, csak kíváncsi voltam ti mit hallottatok erről a dologról, mert én már sokat olvastam ilyenekről. Mondjuk ennek ellenére nem hiszek benne:)
2009. ápr. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!