Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy tudnék füstbombát készíte...

Hogy tudnék füstbombát készíteni? Vagy hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Youtubeon nézegettem valami olyan kéne ami tényleg működik.esetleg hol tudnék venni olcsón?Paintballhoz kéne.elég nagy területen játszunk és kevés a rejtekhely.Minél több füstöt bocsát ki annál jobb:D
2011. aug. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána ping-pong labdás füstbombának, az elvileg könnyű és jó, de most hirtelen nem tudom a receptet :D
2011. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Füstgép.

Bombát nem fognak adni, mert az abból felszabaduló cucc jórészt mérgező.

Házi taktika:

Pingpong laszti kb. 2 cm2-es darabokra vágva, kb 3 réteg alufóliába csomagolva, kívánt alakúra hajtogatva (javallott a gránát forma, és egy kis nyél, mint a német krumplinyomóknál), öngyuszival alulról melegít, amíg el nem kezd ezerrel füstölni.

1: Ha megsérülsz, letagadom, hogy én ajánlottam

2: Az olvadt, csöppenő műanyag veszélyes, csak akkor dobd el, ha nincs senki lőtávolban

3: A füst belégzése káros, kerülendő.

Sok sikert!

G.

2011. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oks köszi holnap kipróbálom.csak egyszer voltam Hajdúszoboszlón és ott a srác 500ért adta.Egy kis sárga doboz mint a Bombás fémdoboz. és ha a végén a drótot kihúztad akkor elkezdet füstölni.
2011. aug. 30. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
salétrom cukor elegy 3/2 térfogatarányban.pl de vigyázni kell vele,mert nagyon ég,és erősen lefojtva ,,robban,,
2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kellekek:

[1. Kálium-nitrát 42%](Mutragya)

[2. Konyhacukor 35%]

[3. Paraffinolaj 23%]

Szamolas:

150g os fustbomba!

150g=100%

1.5 = 1%

42x1.5=63g}[1.]

35x1.5=52.5g}[2.]

23x1.5=34.5g}[3.]

vegeredmeny:

Tehat 150grammos fustbombadoz:

63g_Kálium-nitrát.

52.5g_Konyhacukor.

34.5g-Paraffinolaj.

Keszitese:

Daraljuk ossze az 1.es a 2. alapanyagot,

(kavedaraloval vagy makdaraloval)

majd oncsuk hozza a 3.alapanyagot gyurjukossze,

es kesz is!!

Jo munkat kivanok!! VISZLAT!

video az elkeszult termekrol:

[ http://www.youtube.com/watch?v=oRp4UlJRY8A]

2012. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!