Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mitől lesz egyszer nagyon...

Mitől lesz egyszer nagyon látható, másszor észlelhetetlen kívülről az ér?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy a nap x idejében egyszercsak ránézek a karomra, és mondom hogy milyen szép. Aztán a nap y idejében ránézek a karomra, és látom, hogy milyen szép eres vagy nem tudom milyen (felőlem véna is lehet, mert nem igazán vagyok otthon az anatómiában).

A legérdekesebb az, hogy még csak nem is edzettem aznap, gyakorlatilag x is y időpont között nem csináltam semmi érdekfeszítőt. Miért kezd el látszani, és miért tűnik el, mindezt miért?


2011. szept. 11. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha a karod a szíved alatt van vertikálisan, izé, szóval, lejjebb van, mint a szíved, akkor nagyobb benne a nyomás, szal jobban dudorodik, és, ha hirtelen felemeled, nem tud elfolyni a vér, s pár (másod?)percig olyan marad.

Szerintem.

G.

2011. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!