Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosok kívülről nézve...

Az öngyilkosok kívülről nézve megbánják a tettüket?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom ezen nehéz a szivemnek mert féltékeny vagyok és nem bírom ha az emberek bántanak

rosszindulatuskodnak velem. sirhatnékom van ha lekezelnek valahol vagy nem kedvesek velem. vagy a páromra mosolyog a benzinkutas mikor meglát hogy én is ott vagyok meg fapofa


2011. okt. 26. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

sz@rt sem értek ebből!

Mi a kérdés?

2011. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
engem itt is diszkriminálnak mint mindenhol akkor biztos velem van a baj de nem tehetek róla
2011. okt. 26. 11:47
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Kommunikációs zavar... javíts ezen, és rögtön nem fognak diszkriminálni :D
2011. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nem igazán lehet érteni, amit leírtál. Most végül is mire vagy kíváncsi?
2011. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Aki megöli magát, az utána már nem szemlélget semmit, sem kívülről, sem belülről.
2011. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de bárhogy olvasom nem értem, hogy mi a kérdésed?!
2011. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy mindent magadra veszel.Vannak bunkó, mogorva emberek, akik nem miattad olyanok, nem neked célozzák ezt, hanem alapból ilyenek.Nem kell velük foglalkozni.A kedvesség hasonlóan működik.Ha a benzinkutas rámosolyog a párodra, aki gondolom, nő, az természetes, férfiaknál szokás, hogy "illedelmességből" kedvesebbek a hölgyekkel.És nyilván való, hogy férfiakra nem vigyorognak olyan kedvesen.Remélhetőleg, nem villanyozna fel jobban, ha negédesen vigyorogna rád a benzinkutas.

Nehogy ilyen marhaságokért megöld megad!

Lehet, hogy az ember látja magát kívülről a halála után.Valószínű, hogy meg is bánná az öngyilkosságát, főleg, ha látná a hozzátartozói szomorúságát.Nem éri meg.

2011. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Néhány perc és néhány átolvasás után sem nagyon értem... Szóval tulajdonképpen eleged van az életből és öngyilkos akarsz lenni, de az érdekel, hogy később megbánnád-e hogy öngyilkos lettél?
2011. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mindegy megölömmagammint csézy pasija. valami megoldás kéne a bajaimra amiket leírtam azt hiszem
2011. okt. 26. 11:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!