Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyi idő a szén képződésének...

Mennyi idő a szén képződésének az ideje?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mégis miből, vagy milyen szén? :)
2011. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fekete kőszén: 150-500 millió éves(az idősebbbek,azaz olyan 300-500 millió évesek, ezek közül "antracitnek" nevezendőek)

Barna kőszén: 60-75 millió éves

Lignit: kevesebb mint 15-20 millió éves

2011. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
A Föld szénkészlete kb 4-5 ezer éves. Az özönvíz során alakult ki, amikor az özönvíz előtti Föld nagyrészét szárazföld és ebből kifolyólag növényzet borította. Ez a globális katasztrófa fizikailag teljesen logikus módon elegendő volt ahhoz, hogy a rendkívülgyorsan rendkívül nagy nyomás alá került növényzet szénné alakuljon. Egyáltalán nem kellene évmilliók hozzá, kisérletekkel is igazolt, csak nem nagyon hangoztatják..!
2011. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző, azért ehhez eléggé nagy elborultság kell... :)
2011. szept. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
te nagyon okos kreacionista kettővel előttem: láttám már szén kőzetet,ne adj isten szénbányát valaha,vagy csak böfögöd bele a hülyeségedet a nagyvilágba?
2011. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mondhatjuk hogy kreácionista vagyok, és örültem a lehetőségnek, hogy ellenállhattam nektek! Boldog vagyok tőle! Többet nem tehettem, és ezt a reakciót is vártam rá, mivel elég nagy az ellenállás Isten ellen. Ezeszer logikusabb az özönvíz elmélete, csak bele se gondoltok, mert ahoz kell egy Teremtő, akit nem fogadtok el, mert FELETTETEK aztán senki ne uralkodjon. Nem-nem láttam még szénbányát, de biztos információim viszont vannak. Olyan eszközöket találnak szén rétegekben, amihallatán nem tudnátok se köpni se nyelni. Ti már láttatok volna szénkőzetet? Akkor gratulálok, szemre megmondtátok, hogy 200 millió éves?
2011. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és ha Isten hívő vagyok mit lépsz?mint egyébként nagyon sok tudós,kutató is.hívő=/=idióta
2011. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nagyon sokan vannak, akik egyszerre hisznek Istenben és az evolúcióban. Attól függ mit jelent neked hogy hiszel Istenben. A Biblia azt mondja, hogy az ördögök(démonok) is hiszik (mármint hogy van Isten) és rettegnek. Azt hogy hiszed hogy van Isten csak annyira elég, hogy félj. Vagy nem tudom mit jelent neked, de a Bibliát nem fogadod el.
2011. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy másik dolog, pedig hogy én téged, titeket, nem idiótának stb.-nek tartalak amiket ti rám mondtok, azért mert más a véleményem, hanem a Sátán csapdájában levőnek Isten igéje alapján, és csak felhívtam rá a figyelmeteket.
2011. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Habár igaz, én is írtam gúnyos dolgokat, bocsánat érte.
2011. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!