Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mekkora az esélye, hogy este...

Mekkora az esélye, hogy este lehet látni a műholdat?

Figyelt kérdés
Hét elején még azt mondták,hogy nagyon kicsi a valószínűsége,hogy Európába fog esni a műhold.Ma reggel pedig már azt mondták,hogy szinte biztos,hogy ide fog esni,vagyis Európába,és váltig állították,hogy valahova Ausztriába,esetleg Csehországba vagy Lengyelországba esnek a darabjai.Most olvasom a neten,hogy nagy az esélye hogy Észak-Olaszországba esnek a darabjai.Ennyi erővel akkor akár Magyarországra is eshet,nem?Azt mondták,hogy fél 10 után lehet majd látni.Ti nem féltek?
2011. szept. 23. 17:53
 1/6 anonim válasza:
100%

én dél olaszorszàgról olvastam

nem tudom mennyi lesz az esélye, de fél 10kor kell pàsztàzni az eget ha làtni akarod elvileg

2011. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki ha ide esne...biztosan látványos lenne, csak ne találjon el semmi fontosat
2011. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Minek félni? úgysem pont minket talál el!
2011. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
fél 10 körül nézelődjél, hátha látsz valamit, én is azt teszem :D de úgyse talál el senkit, legalábbis ezt írták. de azért félek :D
2011. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én azt olvastam hogy magyarországtól nyugatabra csapódik be igy minket nem érint. de természetesen szabad szemmel is lehet látni 21:30 körül nyugaton közel a horizonthoz.
2011. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha itt a "Configuration"-ba megadod a pozíciódat (tartózkodási helyedet), akkor utána rámész a: Satellites - UARS -ra és megnézheted, hogy mikor láthatod az égen, merről fog érkezni, merre távozni, stb.:


[link]

2011. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!