Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » S. O. S holnap megyünk az...

S. O. S holnap megyünk az osztályal 1 hétre tehenet fejni hogy kell? :D

Figyelt kérdés

Holnap vasárnap 8 kor indulunk vonattal Legéndre.

Ilyen biogazdaságos gyepálás kapálás lesz,teház dolgozni fogunk.

Tehenet is fogunk fejni..:DD

A tehénnek milyen tulajdonságai vannak?

mármint én félek tőlük,és ők nem bántanak? mit kell csinálni vele ha csak szabadon oda megyk hozzá? nem fog bántani? xD :DDD jajjj


2011. szept. 24. 16:39
 1/4 anonim válasza:
100%
hat...szerintem elobb kerdezd meg a gazdajatol hogy bant-e!ha nem tudsz tehenet fejni figyeld meg hogy atobbiek hogy csinaljak aztan probald meg te is...de ne huzd meg nagyon mert ha faj neki az nem jo...ha finoman csinalod nem fog megrugni:)):P
2011. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne majrézz,a tehén általában kedves állat.De neten megtanulni fejni,az lehetetlen.Volt egyszer,egy Mehemed.Sosem látott tehenet.Egyszer aztán Mehemed,lát egy csomó tehenet.Fehéret,feketét,meg tarkát.A többit tudod.
2011. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gazda fogja elmagyarázni, és nyilván be is mutatja. Úgy kell, mintha a fiúdnak ráncigálnád, csak kicsit erőteljesebben. Az alakja is hasonló :-) lehet szopni is, de azért ne az összes ember előtt.


Ne félj tőle, mert megérzi, és azt nem szereti. De szelíd tehenet fognak nektek választani, nem a legházsártosabbat. Ne félj, menni fog :-)

2011. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm szépen a válaszokat,legyőzőm a félelmem amikor kicsiv voltam ültem tehenen xd :DD de most :D
2011. szept. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!