Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az osztályal hova mennyünk...

Az osztályal hova mennyünk kirándulni?

Figyelt kérdés
Valahol pestmegyén belül osztály kirándulásra tundátok adni ötleteket hogy hova mennyünk kirándulni mit nézzünk meg ? vagy ilyesmiket lehetőleg azért ne legyen túl drága de minden féle jó ötletett szivesen meg hallagatok előre is köszönöm a normális válaszokat :) amúgy közép iskolások vagyunk :)
2011. okt. 18. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Valamelyik helyesírást oktató táborba!
2011. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Kár volt odaírnod, hogy középiskolások vagytok... Reméltem, hogy egy hétéves másodikos pötyögte ezt ide. Botrányosan írsz.

Egyébként pedig az is lényeges, eleve hol vagytok, mégsem a szomszéd falut kéne meglátogatni.

2011. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Olyan helyre menjetek, ahol lehetőleg nem kell írnotok, mert a helyesírásod az megbotránkoztató.
2011. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Honnan?Kb mennyi a nem túl sok?Mivel?

A helyesírásod meg botrányos!

2011. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
gödöllői Sisi-kastély:D
2011. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Kezdetnek mondjuk Grétsy László fogadóóráját ajánlanám.
2011. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
tudjátok lehet hogy nem írok helyes tudom tényleg nagyon rosszul írok de még mindig normálisabbnak érzem magam nálatok mert én legalább tudok értelmesen gondolkodni kérdést értelmezni még ha nem is helyesen van írva mert hiába írtam hogy a normális válaszoknak örülnék ti csak addig jutottatok el hogy kössünk bele oktassuk ki hogy milyen a szar a helyes írása nem pedig a kérdésére válaszolni most hogy tudjátok hogy hiába tudtok helyesen írni ha még válaszolni sem tudtok a kérdésemre mert hát tudjátoka helyesen írni még megtudok tanulni de ti értelmesebbek nem lesztek soha talán még egy majomtól is hamarabb kapnék rendes választ mint tőletek de hát mit is várhatnék tőletek pff A többi válaszolónak szeretném üzenni hogy csak akkor írjon ha értelmesebnek találja magát az első három válaszolónál és a kérdésemre tud normális választ addni előre is köszönöm további szép napott mindenkinek még az első 3 embernek is mondnjuk nem tudom hogy ezt föltudják e fogni amit le írtam de hát reméljük igen :D
2011. okt. 18. 22:11
 8/17 anonim válasza:

Valahogy így kellett volna leírni, akkor biztos kaptál volna normális válaszokat is. Sok nyelvtani hibákkal teli kérdést olvastam már, de ez a fenti viszi a pálmát eddig.

Hasonlítsd össze ezzel a fent szereplő kérdést:


Az osztállyal hova menjünk kirándulni?

Valahol Pest megyén belül osztálykirándulásra tudnátok adni ötleteket, hogy hova menjünk kirándulni, mit nézzünk meg? Lehetőleg azért ne legyen túl drága, de mindenféle jó ötletet szívesen meghallgatok. Előre is köszönöm a normális válaszokat. Amúgy középiskolások vagyunk.

2011. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

.......,,,,,,,,?????????!!!!!!!!!!


Na, ezt oszd szét abba a 11 sorba, amit most idehánytál.

Ha középiskolás korodban is így írsz, ne legyenek illúzióid, már soha nem lesz belőled értelmes ember.

2011. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

A kérdező kommentje is hemzseg a hibáktól, ezért kijavítottam úgy, ahogy, bár nem ártana rövidebb mondatokat alkalmaznia.

Tudjátok lehet, hogy nem írok helyesen, tudom tényleg nagyon rosszul írok, de még mindig normálisabbnak érzem magam nálatok, mert én legalább tudok értelmesen gondolkodni, kérdést értelmezni, még ha nem is helyesen van írva, mert hiába írtam, hogy a normális válaszoknak örülnék, ti csak addig jutottatok el, hogy kössünk bele és oktassuk ki, hogy milyen a szar a helyesírása, nem pedig a kérdésére válaszolni. Most, hogy tudjátok, hogy hiába tudtok helyesen írni, ha még válaszolni sem tudtok a kérdésemre, mert hát tudjátok, helyesen írni még meg tudok tanulni, de ti értelmesebbek nem lesztek soha. Talán még egy majomtól is hamarabb kapnék rendes választ mint tőletek, de hát mit is várhatnék tőletek. A többi válaszolónak szeretném üzenni, hogy csak akkor írjon ha értelmesebbnek találja magát az első három válaszolónál és a kérdésemre tud normális választ adni. Előre is köszönöm és további szép napot mindenkinek, még az első 3 embernek is, mondjuk nem tudom, hogy ezt föltudják e fogni amit leírtam, de hát reméljük igen.

2011. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!