Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik a legszebb növény amit...

Melyik a legszebb növény amit valaha láttál?

Figyelt kérdés
tudom nem a legjobb témakörbe írtam, de gondoltam a természettudományok témakörben több értelmes választ kapok :)
2011. okt. 2. 23:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 3. 08:51
 12/21 MarySue válasza:

Egy fa volt, sajnos a nevét nem tudom, de elmondom hogy néz ki (egyébként, ha valaki rájön, hogy mi lehet a neve, írja már meg plz :D)

Szóval valamilyen díszfa, nem túl magas. A leveleire meg az ágaira nem emlékszem, csak a virágjára. 2-3 centi hosszú, rózsaszín virágok, kicsit úgy néztek ki, mint az Avatár c. filmben azok a repülő kis izék :) és olyan illava volt, mint a Turbó rágónak :)


Na, ezt most frankón körülírtam xD

2011. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondoltál?magnóliának is nevezik talán,tényleg jó az illata is.Elég ritkán lehet találkozni ilyen fával.

2011. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ilyen lila akác?

2011. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
piros és fekete tulipán
2011. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, még jöhet :)
2011. okt. 3. 17:47
 17/21 anonim ***** válasza:

selyemakác :) szerintem erre gondoltál :D ez olyan, mint az Avatarban


[link]

2011. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bár nem a legszebb, de a legnagyobb élmények egyike a henye boroszlán. Mikor megláttam csak ültem tátott szájjal és bámultam. Hogy tényleg létezik, és tényleg itt van, nem csak legenda meg kép, ami alapján meg kell tanulni. Előtte még sosem láttam.
2011. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem a legszebb, de eddig a legegyedibb virág amit eddig láttam egy dögvirág volt, aminek az átmérője, kb. fél méter, és nagyon büdös szagot áraszt (szerencsére nem éreztük), még kicsi koromban egy ismeretterjesztő könyveben olvastam róla.

[link]

2011. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ezek nagyon jók :)
2011. okt. 4. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!