Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Biológia szakhoz mennyire...

Biológia szakhoz mennyire szükséges a fizika? (természettudományi kar)

Figyelt kérdés
(biológus szakirányhoz)
2011. okt. 7. 23:06
 1/4 anonim válasza:
100%
Alapszinten. Ezt úgy értem hogy egy középiskolás erős fizika tudással el lehet boldogulni.
2011. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugg, hogy milyen szakiranyra mennel: ha kutyasimogato etologus akarsz lenni, ott lehet, hogy meg rossz is. :-D Molekularis biol. szakiranyon azert nem art, ha van affinitasod a fizikahoz. De nem kozepiskolas dolgok jonnek elo (lejto, meg kormozgas, meg aramkor :-), csak vannak fizikai jelensegek, amiket nagyon alaposan erteni kell.
2011. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha meg biofizikus,akkor meg főleg:D ezen a kutyasimogatóson jót nevettem előző,köszi:DD
2011. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért alapszakon mindenkinek kell tanulni fizikát, bár szerintem nem nehezebb mint a középiskolás anyag. Valamivel részletesebb és árnyaltabb, de már megvan hozzá a középiskolás alapismeret.
2011. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!