Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki látott már tornádót közelrő...

Ki látott már tornádót közelről? Féltél?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Tornádót nem láttam, csak tubát (ez olyan tornádó aminek a tölcsére nem ér le a földre). Ezek jóval gyakoribbak.

Nem féltem, mert biztonságos helyen voltam (vonatban).

2009. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
még nem, de már megakarok nézni egyet közelről, egy páncélozott járműben.
2009. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia, nálunk volt egy forgószél még 1996-ban Sármelléken.

A tesómmal voltunk otthon, azt sem tudtuk mi történik.Hirtelen éjfekete lett az ég, hatalmas szélvihar volt, és a tesómmal csak figyeltük, ahogy elvitte a szomszéd ház tetejét, csak úgy röpködtek a cserepek.Érdekes a mi házunknak nem lett baja, csak az almafánkat vitte el, és pár műanyag széket.

Dúrva volt!!!

Utánna nagy jégvihar volt, és már sütött is a nap.

csak később jöttünk rá, hogy tornádó volt.

A faluban sok ember tetőjét elvittte, kutyák tűntek el stb.

2009. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Én is láttam ilyen tubát vagy mit pár éve,alig 30m-re tőlem.Jó nem volt olyan hú de nagy,hgy elsöpör de azért engem fellökött.De nem szoktam félni,minek bele nem halhatok,maxha érzem h gáz van belekapaszkodom vmibe:D
2009. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
87%

én nagyon apró tornádót láttam inkább forgózél volt:)

a parkoló kavicsos és ott felkapott 1 csomó kavicsot és az összes kocsit jól összecsapta ami ottvolt meg a bringámról is a festéket"-.-

2009. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!