Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok a Home című...

Mit gondoltok a Home című filmről?

Figyelt kérdés
Valósnak vélitek az általa leírt eseményeket, vagy pedig kételkedtek benne?
2011. okt. 23. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Remek film, és azok tények, amikről szó van benne. Én minden emberrel megnézetném a Földön!

Az egy más kérdés, hogy ezek mind csak kiragadott példák a teljes rendszerből, szóval nem feltétlen ad teljeskörű bemutatást bolygónk helyzetéről.

2011. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, így van. Sajnos sokkal aggasztóbb a helyzet. A filmet pedig egyszerűen még ilyen egyértelmű módon se értik meg sokan. Láttam olyan hozzászólásokat a filmről, hogy "Nagyon jó film! Gyönyörű tájak" vagy "Fantasztikus fényképezés!"..stb. és elborzadva fogtam fel, hogy mennyire nem értik az emberek mi vár ránk. Pedig konkrétan el lett mondva a filmbe, de tény, hogy nem minden. Mégis láttam olyan hozzászólást is, ami azt firtatta, mennyire túloz a film. Pedig még ez a film sem látja át azt a rendszert, amiben élünk. Sokkal de sokkal komolyabb következményei vannak azon dolgoknak amiket teszünk, csak egyszerűen képtelenek vagyunk érzékelni. Lásd a felszínen megolvadó hó esetét. Azt hitték majd lecsurog a "talaj" aljára és megfagy. Ehelyett alámosta őket, és jéghegyekre darabolta, majd a tenger felé mossa lassan őket a rengeteg víz. Ez a kölcsönös rendszer, gyorsító hatásként hat sok más esetben is, így sokkal hamarabb elérhetjük a klimatikus összeomlást. És ekkor még nem is beszéltünk a gazdaságiról.


Remélem te is terjeszted barátaid körében! :)

2011. okt. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!