Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az, hogy éjszaka...

Miért van az, hogy éjszaka sokkal jobban tudok többfókuszú lenni?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy napközben sokkal gyengébben játszok zongorán, mint éjszaka. Még kezdő vagyok és a függetlenítésre gondolok.
2011. nov. 29. 00:29
 1/5 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Kis éji zene.

Képzelem, hogy örülhetnek a szomszédaid hajnal kettőkor egy ingyen koncertnek :D

Amúgy nem tudom. Vagy a fényviszonyok segítenek, vagy fáradtabban jobban tudsz koncentrálni. Én az esti bringázással vagyok így. Sötétben valahogy jobban figyelek mindenre, nappal meg hajlamos vagyok elkalandozni mindenfelé, meg bebambulni. Csak megyek előre és ütök el mindenkit :D

2011. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek, hogy nappal még "pörög" az agyad mindenen, estére meg kellemesen tompa vagy, és akkor zsigerből tud működni a dolog.
2011. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető, hogy az agytevékenység megváltozik az éjszaka folyamán, mert mondjuk az őseinknek ekkor jobban kellett koncentrálnia a fenyegetettség növekedése miatt.
2011. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak halkan játszok éjfél után :) panelban is kell gyakorolni :D az énekléstől jobban félek :D köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 29. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Napközben több inger ér, meg a fény is fokozza az aktivitást.
2011. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!